Radzimir Dębski Hommage Krzysztof Penderecki

i

Autor: Materiały prasowe

Radzimir Dębski HOMMAGE Krzysztof Penderecki - bilety. Ile kosztują i gdzie kupić ? [CENY]

2022-11-03 16:09

Radzimir Dębski, podczas wyjątkowych koncertów, upamiętni Krzysztofa Pendereckiego. Celem jest przedstawienie postaci, jaką był artysta oraz przypomnienie, jak wiele zawdzięcza mu kultura. Bilety na Radzimir Dębski HOMMAGE Krzysztof Penderecki są już dostępne!

Radzimir Dębski Hommage Krzysztof Penderecki, to wyjątkowe przedsięwzięcie, które ma wymiar jubileuszowy oraz wspomnieniowy. Radzimir Dębski po raz kolejny przygotowuje wyjątkowe koncerty, z którymi wystąpi w najsłynniejszych obiektach scenicznych w Polsce. Tym razem po to, aby oddać hołd śp. Krzysztofowi Pendereckiemu – zasłużonemu polskiemu kompozytorowi. Już niebawem w najpiękniejszych obiektach koncertowych w Polsce Radzimir Dębski podzieli się efektami wyjątkowego symfonicznego projektu, stworzonego w hołdzie Mistrzowi Krzysztofowi Pendereckiemu. Kompozytor przygotował cykl koncertów z repertuarem muzyki poważnej. Wraz z Orkiestrą NFM Filharmonii Wrocławskiej wystąpi dwukrotnie w Warszawie oraz we Wrocławiu na początku 2023 roku.

Gwiazdy w The Voice of Poland! Wiemy, kto zaśpiewa w ćwierćfinale 5.11.2022

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

Radzimir Dębski - Hommage Krzysztof Penderecki

Radzimir Dębski, chcąc upamiętnić jego niezwykłą twórczość wybitnego artysty zaprezentuje cykl koncertów Radzimir Dębski Hommage Krzysztof Penderecki.

Czekam na te koncerty od 3 lat. Miały być szansą spotkania i wspólnej pracy z Profesorem, tysiącem pytań i artystycznych poszukiwań, nie umiem więc nawet wytłumaczyć, co oznaczało przedwczesne odejście Profesora i czekanie tych kilku lat w nicości

Radzimir Dębski Hommage Krzysztof Penderecki - artyści

Zaplanowane na początek 2023 roku koncerty Radzimir Dębski HOMMAGE Krzysztof Penderecki, będą dla artysty wyjątkowe. Podczas wszystkich wydarzeń towarzyszyć mu będzie Orkiestra NFM Filharmonii Wrocławskiej. 20 lutego w Warszawie w Teatrze Wielkim Operze Narodowej Kompozytor wraz z instrumentalistami wystąpią na scenie dwukrotnie tego samego dnia. Koncert we Wrocławiu odbędzie się 29 marca i będzie szczególny, bo przypada w trzecią rocznicę śmierci Profesora. W repertuarze Krzysztofa Pendereckiego orkiestrą zadyryguje Maciej Tworek, wieloletni asystent Mistrza, we własnych utworach poprowadzi ją Radzimir Dębski. Warto podkreślić, że część z nich została przygotowana przez Dębskiego specjalnie na to wydarzenie i będzie miała swoje prawykonania. Repertuar powstał w porozumieniu z Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach, które jest partnerem merytorycznym koncertów. Adam Balas, dyrektor Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach podkreśla, że przedsięwzięcie ma wymiar jubileuszowy oraz wspomnieniowy.

Tromba prorokuje wielką wojnę z Ekipą Friza? Internauci doszukują się drugiego dna

Przyszłoroczne koncerty dedykowane pamięci Krzysztofa Pendereckiego będą miały szczególny – jubileuszowy i wspomnieniowy wymiar. Rok 2023 przynosi 90. rocznicę urodzin jednego z największych kompozytorów polskiej i światowej muzyki. Kalendarz wydarzeń związany jest także z trzecią rocznicą śmierci Mistrza. Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego włącza się w realizację tego niezwykle interesującego przedsięwzięcia, które popularyzuje dzieło swojego Patrona, a także oddaje głos Radzimirowi Dębskiemu, artyście zajmującemu szczególne miejsce na polskiej scenie muzycznej.

Radzimir Dębski Hommage Krzysztof Penderecki - bilety

Bilety na Radzimir Dębski Hommage Krzysztof Penderecki można kupić w salonach Empik, na platformie i w aplikacji Going. oraz na EmpikBilety.pl.