QUIZ o Europie jakiego jeszcze nie było! Musisz zdobyć 14/14 w 100 sekund!

i

Autor: canva QUIZ o Europie jakiego jeszcze nie było! Musisz zdobyć 14/14 w 100 sekund!

TEST WIEDZY

QUIZ o Europie jakiego jeszcze nie było! Musisz zdobyć 14/14 w 100 sekund!

2024-07-16 8:02

Quiz o Europie jakiego jeszcze nie było, bo poprzeczka postawiona jest naprawdę wysoko. Nie dość, że rozwiązując nasz quiz o Europie online mierzycie się z ekstremalnie trudnymi pytaniami, to dodatkowo na odpowiedzi macie mocno ograniczony czas. Zaledwie 100 sekund, więc odpowiadać musicie bardzo szybko. Dla wielu osób naprawdę będzie to niemożliwe, by osiągnąć komplet 14/14 punktów. Nieliczni sobie poradzą, bo geografię mają w małym palcu. Przekonajcie się odpowiadając na pytania o Europie już teraz.

QUIZ. Europa nie jest obca osobom, które znają geografię, interesują się historią i kojarzą ważne dla naszego kontynentu wydarzenia. Nie mamy wątpliwości, że bardzo trudny quiz o Europie rozwiążą osoby, które wiedzą, ile krajów należy do Unii Europejskiej, który kraj słynie z popularnego kanału wodnego, czy chociażby nazywany jest Krainą Ognia i Lodu. Quiz o Europie online pobudzi wasze szare komórki z samego rana, ale sprawdzi się również doskonale jako forma odprężenia przed pójściem spać. Spróbujcie odpowiedzieć na czternaście pytań w zaledwie sto sekund. Jeśli uda się wam uzyskać w ten sposób komplet punktów, to będziecie geograficznym mistrzami! Możecie też wysłać nasz test wiedzy o Europie swojemu znajomemu i po prostu z nim porywalizować!

QUIZ. 100 pytań ze wszystkiego. Mniej niż 19 błędów, jesteś chodzącą encyklopedią!

Europa da się lubić: Tak po latach wyglądają gwiazdy programu! Jak zmienili się Steffen Moeller, Kevin Aiston i Elisabeth Duda?

Quiz o Europie jakiego jeszcze nie było! Musisz zdobyć 14/14 w 100 sekund!

Pytanie 1 z 14
Jakie morze oddziela Włochy od Afryki?