Quebonafide rozpoczął studia. Jaki kierunek wybrał raper?

2022-10-06 16:04
Quebonafide rozpoczął studia. Jaki kierunek wybrał raper?
Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER/East News Quebonafide rozpoczął studia. Jaki kierunek wybrał raper?

Wraz z październikiem rozpoczął się kolejny rok akademicki, co oznacza, że studenci musieli wrócić do nauki. Część z nich dopiero rozpoczyna swoją przygodę na uczelni wyższej. Ogromnym zaskoczeniem może być, że wśród nich znajduje się jeden z najbardziej znanych raperów polskich obecnych czasów, a mianowicie Quebonafide.

Quebonafide jest jednym z artystów, którzy potrafią naprawdę mocno zaskoczyć. Jego ostatnie działania obijają się szerokim echem. Dwa lata temu w celu promocji nowej płyty drastycznie zmienił swój wizerunek, zakrył swoje tatuaże i pojawił się na okładce krzyżówek. W tym roku artysta postanowił działać pod swoim prawdziwym nazwiskiem, pojawiał się na lokalnych imprezach i śpiewał stare, polskie hity. Tym razem raper zaskakuje w inny sposób. Postanowił wybrać się na studia! Sprawdziliśmy, jaki kierunek wybrał lubiany artysta.

Quebonafide żegna się z fanami i zapowiada karierę naukową. Zdradził kierunek studiów

Ukryty przekaz QUEBONAFIDE | ESKA XD - Ale to już było #51

Quebonafide na studiach - czy to kolejna akcja promocyjna?

To, że Quebo postanowił rozpocząć edukację na uczelni wyższej, było zaskoczeniem dla większości jego fanów. O tym, że zamierza wybrać się na studia, informował już w wakacje. Raper narzekał na to, jak wygląda rekrutacja. Sprzedał swoje udziały w QueQuality, aby oddać się pracy naukowej. Artysta zapowiedział, że jego celem są studia medyczne, więc jak widać, ma on naprawdę duże ambicje! Choć fani są podejrzliwi, nie wygląda na to, aby jego słowa były kolejną akcją promocyjną.

Taco i Quebo - szokująca zmiana wyglądu od czasu studiów! Rozpoznacie ich? [ZDJĘCIE]

Quebonafide na studiach - jaki kierunek studiuje?

Jakub Grabowski zapowiadał, że zamierza wybrać się na medycynę, jednak nie jest łatwo, aby dostać się na ten kierunek. Współwłaściciel HHNS Label poinformował o tym, że Quebo zdecydował się na technologię żywności, a plany ze studiowaniem medycyny lub biologii odłożył na przyszły rok. Oficjalnych informacji od artysty na ten moment nie ma, wygląda na to, że na potwierdzenie tej wiadomości trzeba czekać.

Sonda
Uważasz, że Quebo dostanie się na wymarzone studia?

Quebonafide na studiach - to nie jest jego pierwszy raz

Znany raper na studiach nie jest po raz pierwszy. Już wcześniej był studentem na jednym z najlepszych polskich uniwersytetów. Quebo studiował aż dwa kierunki, filozofię i socjologię na Uniwersytecie Warszawskim! Oba te kierunki zostały przez niego ukończone.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze