Quebonafide i Natalia Szroeder

i

Autor: Artus Szczepanski/EastNews, WBF Quebonafide i Natalia Szroeder

Quebonafide i Natalia Szroeder zaśpiewali na weselu! Internet oszalał

2021-08-04 9:11

Natalia Szroeder i Quebonafide to jedna z najgorętszych par muzycznego show-biznesu. Niedawno we dwoje mieli okazję stanąć na scenie i we dwoje zaprezentowali się wszystkim w romantycznym duecie. Internet oszalał, kiedy w sieci pojawiło się nagranie i chcą więcej! Dumka na dwa serca w ich wydaniu to prawdziwa petarda!

Quebonafide i Natalia Szroeder to zakochana para artystów, w polskiej branży muzycznej. Choć z początku ich związek budził kontrowersje wśród internautów, to para wygląda na bardzo szczęśliwą i spędza ze sobą dużo czasu. Natalia robi muzykę, Quebonafide pisze teksty i dogadują się świetnie! Jakiś czas temu wokalistka pojawiła się gościnnie na albumie swojego partnera - Romantic Psycho, gdzie można było usłyszeć ją w piosence Jesień. Oprócz tego jej delikatny głos słychać w produkcjach Świat bez uczuć oraz Chyba Jest Źle. Choć na scenie zwykle razem nie śpiewają to teraz dali prywatny koncert na weselu. Quebonafide i Natalia byli gośćmi na przyjęciu ślubnym u Solara, który przypieczętował swoją miłość z Magdaleną Dubrawską. W ramach niespodzianki i dodatku do prezentu, zakochana para artystów weszła na scenę i wykonała romantyczną wersję piosenki Dumka na dwa serca. Choć na scenie wystąpili jeszcze Mata, Bedoes, czy też Białas, to Natalia i raper najbardziej skradli show.

Natalia Szroeder to gwiazda polskiego popu. Oto jej największe hity!

Quebonafide i Natalia Szroeder śpiewają na weselu

Duet Quebonafide i Natalii Szroeder to prawdziwy hit internetu. Dumka na dwa serca w ich wykonaniu zachwyciła nie tylko gości weselnych, ale także internautów, którzy nie kryli zachwytu w komentarzach. Podczas występu głęboko patrzyli sobie w oczy, stojąc bardzo blisko siebie co sprawiło, że ich występ jeszcze bardziej wszystkich poruszył. Co ciekawe, na nagraniu widać że Natalia znała tekst piosenki perfekcyjnie, natomiast jej partner Quebonafide wspomagał się ściągą w telefonie.

- Aż mam ciary

- Widać że zakochani

- Zakochańce

- Dlaczego to jest takie piękne?

- Mega

Poniżej możecie nie tylko zobaczyć na własne oczy jak para zaprezentowała się na scenie, ale również posłuchać jak brzmią wspólnie w romantycznej wersji piosenki Dumka na dwa serca, którą w oryginale wykonała Edyta Górniak i Mietek Szcześniak.