Purpurowe serca

i

Autor: materiały prasowe

Purpurowe serca - piosenka z filmu. Kto śpiewa i jaki jest jej tytuł?

2022-08-04 16:19

Purpurowe serca (oryginalny tytuł: Purple Hearts) to historia aspirującej piosenkarki i autorki tekstów Cassie (Sofia Carson) i żołnierza piechoty morskiej Luke’a (Nicholas Galitzine), którzy zakochują się w sobie pomimo wielu różnic i przeciwności losu. Kto śpiewa utwór przewodni produkcji?

Purpurowe serca - piosenka z filmu coraz śmielej pnie się na listach przebojów. Film już po pierwszym dniu na platformie zajął 1. miejsce na liście popularności oraz 1. miejsce w Polsce. Poza główną rolą, Sofia Carson pełni funkcję producentki wykonawczej filmu. Carson była także współautorką i wykonawczynią dodatkowej muzyki do projektu. 12 lipca wytwórnia Hollywood Records wydała Come Back Home, aby pomóc w promocji filmu. Do tej pory utwór dotarł do 27. miejsca na polskim Shazamie. Oficjalna ścieżka dźwiękowa została udostępniona cyfrowo po premierze filmu. Tracklista składa się z ośmiu wykonanych przez Carson utworów, w tym czterech oryginalnych utworów współtworzonych przez Sofię. Nad soundtrackiem pracowali także producent Eren Cannata oraz nagrodzona Emmy kompozytorka, producentka i artystka Skyler Stonestreet, która współtworzyła hity IDGAF Dua Lipy i Boyfriend Dove Cameron.

Anna Mucha spotkała się z Michaelem Jacksonem! O tym fakcie z jej życia wiedzą nieliczni

Doda oszukana przez ekipę i fanów. Mocno ją zawiedli!

Purpurowe serca - kim jest Sofia Carson?

Sofia Carson to wokalistka, autorka tekstów, aktorka, aktywistka, ambasadorka UNICEF i The Latin Grammy Cultural Foundation sprzedała do tej pory wiele platyn i może pochwalić się łącznie ponad 2 miliardami streamów. Jej zasięg w social mediach liczy 30 milionów.

Sonda
Który z seriali Netfliksa uważasz za najlepszy?