Przyjaciółki - piosenka z nowego sezonu serialu. Kto ją śpiewa i jaki jest jej tytuł?

2019-09-06 11:17
Przyjaciółki - zaskakujące zakończenie sezonu
Autor: materiał prasowy

Wrzesień to miesiąc, kiedy na antenę powracają dobrze nam znane już formaty. Serial Przyjaciółki to jedna z ulubionych produkcji przez Polaków. Każdy z odcinków przyciąga dużą widownię, wobec czego, Telewizja POLSAT zdecydowała się na zrealizowanie 14. sezonu Przyjaciółek. W jednej z najbardziej wzruszających scen, będącej częścią pierwszego wyemitowanego po wakacjach odcinka, użyto piosenki młodego polskiego artysty. Kto śpiewa piosenkę ze 159. odcinka serialu? Sprawdź na ESKA.pl.

Przyjaciółki - piosenka pochodząca ze 159. odcinka serialu zachwyciła wszystkich widzów. Polsatowska produkcja od dnia premiery cieszy się niesłabnącą popularnością. Losy tytułowych przyjaciółek, czyli Anki, Zuzy, Patrycji i Ingi śledzą miliony telewidzów. Producenci serialu zadbali o prawdziwe emocje już na samym początku nowego sezonu. Otóż, w 159. odcinku dowiadujemy się, że Franek Strzelecki nie przeżył katastrofy samolotu. Anka dowiedziała się o tej tragedii od Pawła, który zadzwonił do niej ze szpitala w Paryżu. Kobieta jest tym faktem załamana!

Przyjaciółki - piosenka

Twórcy Przyjaciółek zawsze dbają o to, by wykorzystana w serialu muzyka idealnie odpowiadała nastrojowi bohaterów. Utworem, który przykuł uwagę wszystkich telewidzów jest singiel Arka Kłusowskiego - utalentowanego wokalisty, który zyskał popularność w show The Voice of Poland, a w marcu 2019 roku zaprezentował światu swój debiutancki album Po tamtej stronie. Piosenka nosi tytuł To już za nami... i ukazała się w 2017 roku. W klipie do kawałka wystąpili między innymi Paweł Małaszyński oraz Małgorzata Lewińska. - Zachwyciła mnie piosenka, a scena z odcinka bardzo wzruszyła; Kto z Przyjaciółek? - można przeczytać w sekcji komentarzy. Arek Kłusowski był jedną z gwiazd FEST Festival 2019.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze