Piosenka z reklamy Polsatu jesień 2019 - kto ją wykonuje i jaki jest jej tytuł?

2019-08-26 11:26
Julia Wieniawa
Autor: YouTube/Polsat

Jesień to nie tylko niższe temperatury, deszcz za oknem czy początek szkoły. To również czas, kiedy na antenę popularnych stacji telewizyjnych powracają nasze ulubione programy czy seriale, jak również nowości zapowiadane jako hity aktualnej ramówki. Telewizja POLSAT opublikowała w sieci jesienny spot, w którym możemy zobaczyć, jakie produkcje będą rządzić od września na tym kanale. Dla wielu internautów istotne jest jednak, kto wykonuje piosenkę użytą w reklamie. Co to za utwór? Sprawdź na ESKA.pl.

Piosenka z reklamy Polsatu, a dokładniej z jesiennego spotu stacji, to jedna z najbardziej poszukiwanych informacji przez wszystkich tych, którzy widzieli go w telewizji bądź w internecie. Nie od dziś wiadomo, że dobrze dobrany utwór może skutecznie promować aktualną ofertę telewizji. Przypomnijmy, że w ubiegłych latach, jednym z kawałków użytych w spotach ówczesnej ramówki Polsatu było Shake It Off z repertuaru Taylor Swift. Tym razem, producenci reklamy na jesień 2019 sięgnęli po mniej znany utwór, jednak równie wpadający w ucho. Wielu telewidzów i internautów rozpoczęło poszukiwania w sieci, by dowiedzieć się, kto wykonuje użytą piosenkę i jaki jest jej tytuł.

Polsat - piosenka z reklamy

Jesienny spot Telewizji POLSAT zadebiutował w sieci w niedzielę, 25 sierpnia. Dzięki niemu, wielu telewidzów odetchnęło z ulgą, bowiem wiadomo, że po wakacjach zobaczymy nowe odcinki takich hitów stacji, jak Przyjaciółki czy Nasz nowy dom. Ciekawie zapowiada się również serial Zawsze warto, gdzie w głównych rolach zobaczymy Julię Wieniawę, Weronikę Rosati oraz Katarzynę Zielińską. Uwagę wielu zwróciła użyta w reklamie piosenka. Utwór nosi tytuł The Sun i jest wykonywany przez Parova Stelara i Grahama Candy.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze