Przerażający filtr na TikToku

i

Autor: screen z TikToka/roxx.990, canva

Przerażający filtr na TikToku. Rodzice straszą nim dzieci i zbierają polubienia

2022-08-29 10:42

W sieci pojawił się kolejny, przerażający trend. Rodzice ocierają łzy ze śmiechu, a dzieci płaczą z przerażenia. Wszystko pod pretekstem nagrania "śmiesznego" filmiku, który zdobędzie masę wyświetleń i polubień. Internauci są oburzeni i mówią stanowcze NIE tego typu zabawom!

Pranki na TikToku to niemal codzienność. Tiktokerzy nieustannie wymyślają nowe virale, by zdobyć jak największą ilość wyświetleń i serduszek. W krótkich filmikach często biorą udział dzieci. Na popularnej aplikacji możemy oglądać m.in. zabawy z najmłodszymi czy całe rodziny, które tańczą w rytm popularnych kawałków. Okazuje się jednak, że nie wszystkie trendy są przemyślane. Część z nich jest bardzo nieodpowiedzialna i może nieść za sobą poważne konsekwencje. Virale z TikToka potrafią być naprawdę szkodliwe, wręcz ośmieszające dzieci. Ostatnio pojawił się nowy trend z TikToka, który niepokoi wiele osób. Seria filmów oburzyła wiele osób!

"HiT-owa" piosenka staje się wiralem. Wyśpiewał fragmenty nowego podręcznika

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39
Sonda
Czy takie filmiki powinny być nagrywane?

Straszny filtr - TikTok

TikTok dodał do aplikacji nowy filtr, w którym wykorzystana została straszna zjawa wyskakująca na ekranie. Rodzice wykorzystują straszny filtr z TikToka do sprawdzania reakcji dzieci na pojawienie się potwora i straszą nim dzieci. Opiekunowie wchodzą z dzieckiem do ciemnego pokoju i stawiają przed nim telefon. Następnie uruchamiają filtr, włączają nagrywanie i uciekają z pomieszczenia i zamykają za sobą drzwi, zostawiając dziecko same w pokoju. Gdy pojawia się zjawa, większość dzieci jest wystraszona i próbuje uciec. Maluchy krzyczą z przerażenia, a rodzice.. śmieją się z nich za zamkniętymi drzwiami. Rodzice traktują to jako niewinną, śmieszną zabawę. Na twarzy dzieci widać jednak prawdziwe przerażenie. W sieci roi się od komentarzy negujących postawę opiekunów, którzy zdecydowali się wykorzystać filtr, by wystraszyć swoje pociechy.

Sarusia55 skomentowała duże pieniądze od Friza. TA reakcja MOCNO łapie za serce

Jak można zrobić coś takiego własnemu dziecku?

5 minut śmiechu, 10 lat terapii

Biedne dziecko

To może mieć znaczący wpływ na ich psychikę!