Sarusia55 skomentowała duże pieniądze od Friza. TA reakcja MOCNO łapie za serce

2022-08-07 11:44
Sarusia55 skomentowała duże pieniądze od Friza. TA reakcja łapie za serce
Autor: screen z filmu na YouTube: 1000 KLUCZYKÓW, ALE TYLKO JEDEN OTWIERA AUTO! / Karol Friz Wiśniewski / screen z filmu: https://www.tiktok.com/@sarusia55 Sarusia55 skomentowała duże pieniądze od Friza. TA reakcja łapie za serce

Friz kolejny raz pokazał dobre serce i bezinteresowność. Jeden z najpopularniejszych twórców w polskim internecie przelał Sarusi55 pokaźną sumę pieniędzy, w ramach rekompensaty za inspirację przy tworzeniu utworu Vanilla. Padają w nim słowa związane ze Stegną, które na dobrą sprawę wypromowała właśnie Pani Iwona. Teraz sama zainteresowana skomentowała zachowanie założyciela projektu Ekipa.

Spis treści

  1. Friz - pieniądze dla Sarusi55
  2. Friz - odpowiedź Sarusi55

Sarusia55 nie sądziła, że kiedyś odniesie duży sukces za sprawą filmów dodawanych na popularną platformę z wideo. Nie zdawała sobie również sprawy, że będzie mieć kontakt z Frizem, a co więcej otrzyma od niego pokaźne wsparcie finansowe. W zasadzie nikt nie spodziewał się, że sprawa będzie tak głośna i nabierze ważnego znaczenia. Karol Wiśniewski kolejny raz skorzystał z okazji pokazania dobrego serca i honoru przelewając pani Iwonie pieniądze za inspirację związaną ze Stegną. Friz przelał Sarusi55 dużo pieniędzy, a sama zainteresowana po kilku dniach skomentowała ten ważny dla niej gest. Wyraziła przeogromną wdzięczność, mówiąc jednocześnie, czego życzy popularnemu influencerowi. 

Friz śpiewa o Stegnie, ale też o zdradzie! Wiśniewski przeżył nieszczęśliwą miłość?!

Roxie Węgiel i jej pierwsze wykonanie hitu Ekipy Friza! [TYLKO U NAS]
Sonda
Friz przelał pieniądze Sarusi55 - jak to oceniasz?

Friz - pieniądze dla Sarusi55

Friz pomimo ogromnego majątku wycenianego na ponad 150 milionów złotych udowadnia, że lubi pomagać ludziom i sprawy honorowe są u niego na pierwszym miejscu. Kilkuodcinkowy serial związany z tą sprawą powoli się kończy i śmiało możemy stwierdzić, że było to najgłośniejsze wydarzenie internetowe w tym roku. Jak się wszystko zaczęło? Początkowo autorka trendu związanego z nadmorską Stegny domagała się od twórcy Ekipy pieniędzy. Stwierdziła, iż Wiśniewski nagrywając utwór mocno się nią zainspirował i wykorzystał popularność viralu: jestem w Stegnie na plaży. Niedługo później przeprosiła i słusznie zauważyła, że twórca nie złamał praw autorskich. Friz mimo to postanowił przelać Tiktokerce 5000 złotych.

Niektórzy internauci bezczelnie komentują, że Friz przelał Sarusi55 za mało. W końcu jest jednym z najbogatszych Polaków młodego pokolenia i powinien bardziej się wykazać. Trzeba jednak przy tym wszystkim pamiętać, że Youtuber w ogóle nie musiał wysyłać pieniędzy.  

Friz - odpowiedź Sarusi55

Friz i Przemek Pro, którzy przelali pieniądze dla Sarusi55 w tytule przelewu napisali: Pani Gosiu, dziękujemy za bycie naszą inspiracją! Pozdrawiamy, Friz i PrzemekPro. Teraz otrzymali odpowiedź od Pani Iwony. W najnowszym filmiku, w swoim stylu, wyraziła ona ogromne podziękowania jednocześnie życząc Frizowi dużo zdrowia:

Bardzo chcę podziękować panu Frizowi za pomoc. Bardzo ci dziękuję Friz. Trzymaj się, zdrowia. Dziękuję ci bardzo za pomoc. Bardzo ci dziękuję jestem Ci bardzo wdzięczna Friz. Górą Friz. Zdrowia Friz, dzięki!

Listen to "Chcesz zdobyć dodatkowe pieniądze? Zacznij od tego!" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze