Próbny egzamin ósmoklasisty Operon język angielski 2021 - arkusze,odpowiedzi, zadania

2021-12-08 9:10

Próbne egzaminy ósmoklasisty 2021 z Operonem dobiegają końca. Uczniowie mieli okazję przez trzy dni zmierzyć się z arkuszami, w których znalazły się zadania z języka polskiego, matematyki, a także na samym końcu z języka angielskiego. Co było na egzaminach? Gdzie szukać arkuszy z języka angielskiego? Najważniejsze informacje na temat próbnych egzaminów, znajdziecie poniżej.

Próbny egzamin ósmoklasisty Operon język angielski 2021 - arkusze,odpowiedzi, zadania. Gdzie szukać odpowiedzi i arkuszy? Co było na testach z angielskiego? Próbne egzaminy ósmoklasisty z Operonem rozpoczęły się w poniedziałek 6 grudnia i trwały łącznie trzy dni. Jak zawsze na młodzież na początku czekał język polski, następnego dnia królowa nauk, czyli matematyka, a na sam koniec został im język angielski. Próbne egzaminy to idealna okazja do sprawdzenia swojej wiedzy, a także zmierzenie się ze stresem, który w wielu przypadkach jest nieodłącznym elementem. To także fantastyczna szansa do zapoznania się uczniów z formułą testów, do których podejdą wszyscy uczniowie w głównym, majowym terminie. Przypomnijmy, że testy próbne organizowane przez wydawnictwo Operon są nieobowiązkowe, a o ich napisaniu decydują dyrektorzy szkół.

Teledyski kręcone w szkole! Pamiętasz je wszystkie?

Próbny egzamin ósmoklasisty 2021 - język angielski [ARKUSZE]

Gdzie znaleźć arkusze PDF z języka angielskiego? Tegoroczni ósmoklasiści, ale także ich rodzice i znajomi z niższych klas, szukają w sieci arkuszy z próbnego języka angielskiego 2021, ponieważ są ciekawi z czym zmierzyły się osoby zdające. Arkusze zarówno z języka angielskiego, jak i reszty przedmiotów (język polski, matematyka) pojawią się na stronie operon.pl w zakładce baza arkuszy. Na ten moment nie wiemy kiedy będą dostępne, dlatego bądźcie czujni.

Próbny egzamin ósmoklasisty 2021 - język angielski [ODPOWIEDZI]

Gdzie znaleźć odpowiedzi z próbnych egzaminów z języka angielskiego? Każda osoba, która podeszła do testów z niecierpliwością czeka na pojawienie się oficjalnych wyników w sieci. Niestety na ten moment odpowiedzi nie są znane. Każdy uczeń może jednak skonsultować je ze swoim nauczycielem od języka angielskiego po zakończonym egzaminie. Jednak nie martwcie się! Modele odpowiedzi pojawią się w sieci z pewnością w tym samym czasie, co arkusze i będą dostępne na stronie operon.pl w zakładce baza arkuszy.

Próbny egzamin ósmoklasisty 2021 - język angielski [ZADANIA]

Jakie były zadania na próbnych egzaminach ósmoklasisty 2021 z języka angielskiego? Uczniowie mieli 90 minut na napisanie testów, które zawierały różne zadania. Młodzież musiała zmierzyć się ze słuchaniem, zadaniami zamkniętymi, a także otwartymi. Oprócz tego musieli zmierzyć się z zadaniem za 10 punktów, w którym musieli podejść do napisania e-maila. Na ten moment nie wiemy, jakie zadania pojawiły się dokładnie w arkuszach. Z pewnością będzie można to analizować wtedy, gdy pojawią się arkusze w sieci lub na Twitterze, jeśli uczniowie podzielą się z internautami swoimi odczuciami.