Próbny egzamin ósmoklasisty 2022 - odpowiedzi. Gdzie i kiedy ich szukać?

2021-12-08 10:11
Egzamin ósmoklasisty
Autor: Adam STASKIEWICZ/East News

Próbny egzamin ósmoklasisty 2022 dobiega końca. Wszyscy uczniowie, którzy do niego podeszli, z niecierpliwością wyczekują wyników. Gdzie należy szukać poprawnych odpowiedzi z języka polskiego, matematyki oraz z języka angielskiego? Kiedy będą one dostępne w internecie? Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące egzaminu ósmoklasisty z Operonem.

Próbny egzamin ósmoklasisty 2022 - odpowiedzi to coś, czego poszukiwać będą wszyscy ósmoklasiści, którzy przystąpili do testów sprawdzających wiedzę, jaką nabyli na przestrzeni wszystkich lat spędzonych w szkole podstawowej. Arkusze, z jakimi musieli zmierzyć się kończący w tym roku szkolnym szkołę podstawową uczniowie, zostały przygotowane nie przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, a przez wydawnictwo Operon. Dzięki temu ósmoklasiści mogą sprawdzić, co idzie im najlepiej, a nad czym powinni jeszcze popracować, by jak najlepiej zdać zaplanowaną na maj 2022 roku sesję egzaminacyjną. Egzamin ósmoklasisty ma realny wpływ na pomyślne przejście rekrutacji i dostanie się do wymarzonej szkoły średniej. Sprawdźcie, gdzie i kiedy należy szukać odpowiedzi z poszczególnych części próbnego egzaminu ósmoklasisty z Operonem 2022.

Sonda
Egzamin ósmoklasisty 2022. Denerwujesz się przed testem?

Próbny egzamin ósmoklasisty 2022 - odpowiedzi

Chcecie sprawdzić, jak poszedł wam próbny egzamin ósmoklasisty z Operonem? Na odpowiedzi trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Jeśli chcecie mieć pewność, czy zaznaczyliście dobrą odpowiedź, to warto skonsultować ją z nauczycielem prowadzącym dany przedmiot. Klucz odpowiedzi powinien być dostępny na oficjalnej stronie wydawnictwa Operon w zakładce Baza arkuszy.

Teledyski kręcone w szkole! Pamiętasz je wszystkie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze