Próbny egzamin ósmoklasisty 2021 - ANGIELSKI 19.03.2021

i

Autor: cke.gov.pl

Próbny egzamin ósmoklasisty 2021 - ANGIELSKI 19.03.2021: ARKUSZE CKE [ODPOWIEDZI, ZADANIA]

2021-03-19 9:38

Próbny egzamin ósmoklasisty 2021 z angielskiego 19 marca 2021 - jakie były zadania? Arkusze CKE pojawił się na ławkach uczniów o godzinie 9:00. Angielski to jeden z najważniejszych przedmiotów, dlatego ósmoklasiści stresują się testem. Na wyniki trzeba będzie jednak poczekać, ale wiadomo już jak wyglądał arkusz oraz znajdujące się w nim zadania. Można je znaleźć niżej.

Próbny egzamin ósmoklasisty 19.03.2021 język angielski online: arkusze CKE. Czy próbny egzamin z angielskiego 19 marca 2021 był trudny? To trzeci przedmiot, z którym zmierzyli się uczniowie ósmych klas szkoły podstawowej. Istotny jest fakt, że to tylko sprawdzenie dotychczasowej wiedzy. Wynik egzaminu nie powinien mieć wpływu na ocenę końcową. Dzięki próbnym egzaminom uczniowie dowiedzą się, na jakich tematach należy się skupić podczas nauki oraz jakie są zasady egzaminu ósmoklasisty. Wyniki uczniowie poznają je w ciągu następnych dni. Jakie były zadania?

Ósmoklasiści skończyli egzaminacyjny maraton. Jakie mają plany?

Próbny egzamin ósmoklasisty ANGIELSKI 19.03.2021 online: ARKUSZE CKE

Próbny egzamin ósmoklasisty angielski 2021 to trzecie starcie uczniów z tym ważnym wydarzeniem. Dzisiejszy test pomoże uczniom wybrać tematy, na które muszą poświęcić więcej czasu przed ostatecznym egzaminem. Angielski to jeden z najważniejszych przedmiotów, ponieważ języki obce są kluczowe w dzisiejszych czasach. Jakie były zadania? Jak wyglądał arkusz CKE 19.03.2021? Oficjalny ARKUSZ CKE znajdziesz poniżej:

Sonda
Próbny egzamin ósmoklasisty 2021 - czy był trudny?

Próbny egzamin ósmoklasisty ANGIELSKI 19.03.2021 online: ODPOWIEDZI

Próbny egzamin ósmoklasisty angielski 2021 odpowiedzi to coś na co czekają wszyscy uczniowie oraz ich rodzice. Wszyscy chcą wiedzieć, które zadania rozwiązali dobrze, a które źle. Tym samym można obliczyć na jaki wynik można liczyć. Poprawne odpowiedzi to coś, czego będą szukać wszyscy uczniowie. Czy wszystkim uda się zaliczyć próbny egzamin?

Próbny egzamin ósmoklasisty ANGIELSKI 19.03.2021 online: ZADANIA

Zadania na próbnym egzaminie ósmoklasisty 2021 już wkrótce pojawią się tutaj. W piątek 19.03.2021 o godzinie 9:00 zmierzyli się z językiem angielskim. Czy pytania były trudne? Potrafisz podać poprawne odpowiedzi? Zadania są trudniejsze niż rok temu? Oto kilka przykładów tegorocznych zadań:

  • Dla każdej z opisanych sytuacji wybierz właściwą reakcję. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. 5.1. Kolega prosi Cię o pomoc. Zgadzasz się. Co mu odpowiesz? A. You can’t be more helpful. B. Not at all, it was my pleasure. C. No problem, where do we start?
  • Uzupełnij dialogi. Wpisz w każdą lukę (6.1.–6.2.) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty. Luki należy uzupełnić w języku angielskim. 1. Hey boys! You 6.1. ___________________ there! It’s dangerous! OK. Sorry! We’re coming back!. 2. What 6.2. ______________ ______________________ of our new history teacher? Oh, he seems to be very nice and his lessons are interesting.
  • Uzupełnij zdanie Wykorzystaj w odpowiedniej formie wyrazy podane w nawiasach. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast – jeśli jest to konieczne – dodać inne wyrazy, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów. My best friend is much (good / geography) ____________________________________ than anyone else in our class.
  • Właśnie ukazał się pierwszy numer gazetki szkolnej, którą przygotowałeś(-aś) wraz z kolegami z klasy. W e-mailu do koleżanki z Nowego Jorku: • wyjaśnij, dlaczego postanowiliście tworzyć tę gazetkę • napisz, jakie są Twoje obowiązki związane z przygotowywaniem tej gazetki • poinformuj, jaki temat planujecie przedstawić w drugim numerze gazetki i dlaczego właśnie ten.