PRO8L3M zmienia miejsce i datę koncertu. Bilety tracą ważność?

2019-03-19 15:00
PRO8L3M
Autor: screen YouTube/nigdystopTV

PRO8L3M to grupa muzyczna, która miesza na polskim rynku hip-hopowym od 2013 roku. W jej skład wchodzą Piotr Steez Szulc oraz Oskar Tuszyński. Mają na koncie takie hity jak Rajski Ogród czy też Napad na Bankiet. Pod koniec marca mieli wystąpić w stołecznej Hali Koło. Jak się okazuje, koncert został przeniesiony. Gdzie i kiedy wystąpi więc PRO8L3M?

PRO8L3M zmienia miejsce i datę koncertu. Czy fani muszą kupić nowe bilety? Muzycy poinformowali swoich fanów, że zmuszeni byli do zmiany miejsca i daty warszawskiego koncertu. Występ zaplanowany był na 30 marca i miał odbyć się w Hali Koło. Członkowie duetu PRO8L3M zmuszeni byli do zmiany miejsca i dnia koncertu. Gdzie wystąpią?

Przeczytaj także: PRO8L3M - płyta Widmo albumem roku? [TRACKLISTA, PIOSENKI]

Zobacz: Sarsa - nowa płyta Zakryj. Kiedy premiera i jakie piosenki na albumie?

PRO8L3M koncert w Warszawie - DATA, MIEJSCE

Hala Koło, w której pierwotnie miał odbyć się koncert, okazał się nie być przystosowanym do tego typu produkcji. Oskar i Steez bardzo szybko musieli przenieść imprezę w inne miejsce. Koncert odbędzie się 17 kwietnia w Hali Torwar.

PRO8L3M koncert w Warszawie - BILETY

Fani, którzy zakupili bilety na pierwszy termin, będą mogli wykorzystać wejściówki 17 kwietnia, nie tracą one bowiem ważności. Jeśli natomiast ktoś nie może się pojawić na koncercie w nowym terminie, może liczyć na zwrot pieniędzy. Dokładnie informacje znajdziecie poniżej:

Warszawo, okazało się, że Hala Koło nie będzie w dniu koncertu ani w przyszłości w stanie sprostać wszystkim wymaganiom, które do tej pory były jej stawiane przy innych tego typu produkcjach. Zmierzyliśmy się z tą niespodzianką i błyskawicznie zorganizowaliśmy przeprowadzkę do Hali Torwar na 17 kwietnia. Dobrych wiadomości dla wszystkich, którzy chcą być z nami w tym terminie jest kilka:

1. Obiecujemy oprawę scenograficzno-multimedialną, która wyrwie Was z butów.

2. Dla wszystkich, którzy będą z nami mamy mini prezent na wejściu.

3. Na wydarzeniu będzie możliwość zakupu przygotowanego na tę okazję t-shirtu jak i ostatnich wydawnictw PRO8L3M w specjalnych cenach.

4. Wznawiamy sprzedaż biletów. Będą dostępne w Going. od 20 marca, czyli najbliższej środy.

Mamy nadzieję, że trzy pierwsze punkty zrekompensują zmianę tym, którzy nabyli bilety. To będzie wielki finał trasy Widmo Tour, która została w całości wyprzedana. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Stolicy, którym do tej pory nie udało się nabyć biletów oraz fanów z całej Polski.

Wszystkie dotychczasowo zakupione bilety będą obowiązywały na płytę, czyli taką samą przestrzeń jaką zapewnialiśmy Wam w Hali Koło. Jeżeli zmiana lokacji i daty koncertu komuś nie odpowiada należy zgłosić się mailowo na support@goingapp.pl podając swoje dane (nazwisko, mail, kod biletu), aby zwrócić bilety.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze