PRO8L3M - płyta Widmo albumem roku? [TRACKLISTA, PIOSENKI]

2019-03-05 17:22
PRO8l3M
Autor: materiał prasowy

1 marca 2019 roku premierę miała najnowsza płyta duetu PRO8L3M - Widmo. Album można było jednak przesłuchać nieco wcześniej. Panowie zorganizowali wyjątkowe wydarzenie OUTPOST - IN5TALAC7A, podczas którego fani mieli okazję przedpremierowo odsłuchać album w formie multimedialnego doświadczenia. Ci, którzy nie zdążyli na wydarzenie, mogą zakupić swój egzemplarz krążka. Co znajdziemy na płycie?

PRO8l3M to grupa muzyczna, która od 2013 roku miesza na polskim rynku hip-hopowym. Duet składający się z Piotr Steeza Szulca i Oskara Tuszyńskiego może pochwalić się takimi hitami jak Szacunek, Rajski Ogród, Napad na Bankiet czy też Hazard. Niedawno na rynku muzycznym pojawiła się nowa płyta grupy. Jakie kawałki znalazły się na krążku?

Przeczytaj także: Kazka - płyta Karma i trzy koncerty w Polsce! [DATY, MIASTA]

Zobacz: Dance Dance Dance - seksowne Chodakowska, Kurdej-Szatan i Zawadzka kuszą na scenie! 

PRO8l3M - tracklista płyty Widmo

Widmo to album, który zadaje pytania, w jakim kierunku zmierza świat i my sami. Tematyką są zagadnienia współczesnej cywilizacji. Na krążku znalazło się 13 całkiem nowych utworów, a wśród nich numer nagrany z Arturem Rojkiem. Pełną tracklistę znajdziecie poniżej:

 1. Prawdy nie mówi nikt
 2. Rotterdam
 3. USB
 4. Jak Disney
 5. Crash test
 6. Monza
 7. To nie był film ft. Artur Rojek
 8. National Geographic
 9. Pirelli
 10. 112
 11. VI katastrofa
 12. Interpol
 13. Widmo

Podoba wam się najnowsza płyta duetu? Zapraszamy do wzięcia udziału w sondzie poniżej:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze