PRO8L3M - koncert finałowy na pożegnanie Art Brut. Kiedy i gdzie się odbędzie?

2021-11-03 15:53

Wielki finałowy koncert na pożegnanie projektów Art Brut. PRO8L3M przeniesie fanów do uniwersum lat 90. Kiedy i gdzie się odbędzie wyjątkowy koncert? Przekonajcie się sami i zapiszcie ten termin!

PRO8L3M - koncert finałowy: gdzie i kiedy? Oskar i Steez żegnają dwa kultowe projekty, dzięki którym ich fani odkryli na nowo najciekawszą muzykę rozrywkową minionych dekad. Już 18 grudnia w stołecznej hali COS Torwar odbędzie się finałowy koncert Art Brut 1 oraz Art Brut 2. Podczas wydarzenia publiczność usłyszy szeroki przekrój utworów z obu wydawnictw, w tym także kilka nie granych nigdy wcześniej na żywo klasyków. To jednak nie koniec atrakcji. W odległą, ale wciąż inspirującą przeszłość lat 80. i 90. przeniesie Was nie tylko wyjątkowa scenografia, ale także gościnne występy artystów, których muzyka stanowiła punkt wyjścia dla muzycznych dokonań duetu.

Sanah - koncerty Kolońska i Szlugi Tour. Kiedy i gdzie wystąpi Sanah? [TRASA JESIEŃ 2021]

Kolońska I Szlugi - byliśmy na planie teledysku sanah! [TYLKO U NAS]

PRO8L3M - duety na koncercie finałowym

Wydarzenie uświetni swoją obecnością również francuski artysta i tatuażysta FUZI - twórca obydwu art-brutowych okładek. FUZI będzie tego wieczoru tatuował na żywo na scenie zwycięzcę konkursu, który wkrótce ogłoszą organizatorzy. A oprócz tego razem z PRO8L3MEM na scenie w COS Torwar wystąpią:

  • Artur Rojek
  • Martyna Jakubowicz z zespołem
  • Majka Jeżowska
  • Zespół Wanda i Banda

Przed samym koncertem warm-upowy set w hołdzie Andrzejowi Zausze zaprezentuje DJ Anusz (współautor mixtape’ów Zaufaj sobie oraz Magia to ja).

PRO8L3M - bilety na koncert

Sprzedaż biletów na koncert rozpocznie się 10 listopada. Przez pierwsze 24h przedsprzedaży akceptowane są tylko płatności BLIKIEM. Jeśli jeszcze nie korzystasz z BLIKa, wejdź na blik.com lub na stronę swojego banku. Otwarcie bramek COS Torwar nastąpi 18 grudnia o godz. 18:00. Start koncertu planowany jest na 20:00.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze