Prima Aprilis

i

Autor: pixabay.com

Prima Aprilis 2021 - żarty dla chłopaka, dziewczyny, rodzeństwa i nie tylko. To będzie dobry dzień!

2021-04-01 9:19

Już w pierwszy dzień kwietnia czeka na nas Prima Aprilis, czyli najśmieszniejszy dzień w roku. Obchodzić mogą go wszyscy - dzieci, młodzież, dorośli, a nawet seniorzy. To szczególnie ważna data dla wszystkich żartownisiów, którzy mogą porobić sobie żarty. Jakie w ten dzień będą najlepsze? Propozycje, które przypadną wam do gustu znajdziecie poniżej. To jak, wkręcacie kogoś?

Prima Aprilis 2021 - żarty dla chłopaka, dziewczyny, rodzeństwa i nie tylko. Najlepsze żarty to takie, które śmieszą nie tylko jedną osobę, ale wszystkie. To czyn który może zdecydowanie poprawić humor i wprowadzić trochę rozrywki w nasze życie. Prima Aprilis w Polsce wypada zawsze 1 kwietnia, a w tym roku jest to czwartek. Tego dnia wkręcanie innych i strojenie sobie żartów jest na porządku dziennym, ale to może udać się tylko najlepszym.Inaczej wygląda sytuacja, kiedy ktoś z naszych bliskich zapomni o tym dniu - wtedy oczywiście żart może udać się dwa razy bardziej. Co ciekawe, w innych krajach Prima Aprilis obchodzi się przeróżnie i jest to fajna informacja, którą można zaskoczyć niejedną osobę.

Jesteście ciekawi jakie żarty sprawdzą się najlepiej w ten dzień? Koniecznie zapoznajcie się z naszymi propozycjami poniżej. Być może uda się wam wkręcić bliską osobę, a potem będziecie śmiać się z tego do końca życia! Nie zapomnijcie tylko powiedzieć: Prima Aprilis uważaj, bo się pomylisz!

Piosenki, które są do siebie podobne

Najlepsze żarty na Prima Aprilis 2021

Jakie żarty w Prima Aprilis sprawdzą się najlepiej? Wystarczy być kreatywnym i pamiętać, by przy tym nikogo nie zranić. Podejdźcie do tego z humorem, dystansem i oczywiście rozwagą. Możecie poprzestawiać zegarki w domu na inną godzinę, zmienić komuś tapetę na komputerze czy w telefonie, a także skorzystać z naszych propozycji:

  • Do tego żartu potrzebny Ci będzie słoik po majonezie. Napełnij go jogurtem naturalnym lub gęstą śmietaną, a później na oczach kolegów czy też rodziców, zajadaj go wielką łyżką. Ale się zdziwią!
  • Chcesz wkręcić mamę i tatę jak wrócą z pracy? Pozamieniaj w szafie ich ubrania, na pewno będą w szoku!
  • Lubisz wkręcać innych? No to do dzieła. Do tego żartu potrzebna Ci będzie folia bąbelkowa. Umieść ją pod dywanikiem w łazience, ten kto na niego stanie na pewno nie będzie wiedział o co chodzi.
  • Masz w swoim domu łakomczucha słodyczy? Teraz możesz go mocno wkręcić! Wystarczą papierki po cukierkach lub wielkanocnych mini jajkach. Następnie musimy w nich umieścić winogron i położyć ładnie w miseczce. Mina łasucha będzie bezcenna, kiedy zamiast ulubionych czekoladek znajdzie tam... winogron, którego być może nie lubi?
  • Ktoś w Twoim domu jest fanem jajecznicy? Zrób mu żart. Dzień wcześniej ugotuj jajka na twardo, a kiedy będą zimne włóż je znowu do lodówki do wytłaczanki lub pojemnika, w którym je trzymasz. Następnie powiedz swojemu domownikowi aby zrobił na śniadanie jajecznicę. Jego mina po rozbiciu jajek do patelni będzie bezcenna!
  • Ktoś w waszym domu uwielbia oglądać telewizję? Teraz możecie wkręcić go na dwa sposoby. Pierwszy to wyciągnięcie wtyczki z gniazdka, tak aby wyglądało jakby cały czas tam była. Osoba, która będzie chciała coś obejrzeć, będzie w szoku,czemu telewizor nie działa. Drugi pomysł to zainstalowanie aplikacji w telefonie, poprzez którą będziemy mogli zmieniać kanały. Osoba leżąca przez tv nie będzie widziała co się dzieje!
  • Robak w cukrze? Czemu nie! Wystarczy przekroić rodzynkę na pół, a następnie rolować ją ręką niczym plastelinę. Kiedy powstanie nam długi robak, możemy wrzucić go do cukru, mąki lub soli - wtedy będzie najbardziej widoczny.
  • Wkręć kogoś przez telefon. Ukryj numer i zadzwoń do koleżanki lub kolegi, że jesteś tajemniczym wielbicielem jej znajomego i postaraj się wypytać go o jak najwięcej rzeczy, a następnie pomóż by wyszła z tego jakaś randka. Oczywiście tą osobą, za którą szaleje tajemniczy wielbiciel jesteś Ty.
Sonda
Prima Aprilis - czy lubisz robić żarty?

A jeśli nadal szukacie inspiracji, sprawdźcie, jak słuchaczy Radia ESKA wkręca Albert, najlepszy spec od żartów!

Odpalcie podcast i posłuchajcie najnowszych odcinków WKRĘTARKI :)

Listen to "Wojtuś bez szmalu" on Spreaker.