wiosna

i

Autor: pixabay.com

Długoterminowa pogoda na kwiecień 2021 - czy przyjdzie w końcu prawdziwa wiosna?

2021-04-03 11:06

Długoterminowa prognoza pogody na kwiecień 2021 to informacja, z którą powinien zapoznać się dosłownie każdy. Wiosna zawitała w Polsce na całego. Większość osób z niecierpliwością czeka na cieplejsze dni i oczywiście bezchmurne niebo. Jak zapowiada się pogoda w tym miesiącu w Polsce? Czy faktycznie będzie ciepło, jak na wiosnę przystało?

Pogoda KWIECIEŃ 2021 - czy w końcu przyjdzie prawdziwa wiosna? Wiele osób zastanawia się, czy w kwietniu 2021 będzie ciepło, czy jednak spadnie jeszcze śnieg, dlatego postanowiliśmy sprawdzić, co przewiduje długoterminowa prognoza pogody na kwiecień 2021. Znacie to powiedzenie - kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata? Jeśli tak to dokładnie wiecie, że w tym miesiącu mimo trwającej w najlepsze wiosny, pogoda lubi płatać figle. Jednego dnia temperatura za oknem jest identyczna jak na początku lata, a czasami nie wierzymy własnym oczom, że właśnie pada śnieg. Jak będzie teraz? Czy kwiecień 2021 przyniesie nam prawdziwą, piękną i ciepłą wiosnę? Czy jednak musimy uzbroić się w cierpliwość i jeszcze na nią trochę poczekać?

Piosenki na Dzień Kobiet i nie tylko

Kwiecień 2021 - prognoza pogody

Jaka będzie pogoda w kwietniu 2021? Początek miesiąca zapowiada się fantastycznie w całym kraju! 1 kwietnia termometry pokażą nawet 20 st. Celsjusza i to nie jest żaden żart z okazji Prima Aprilis. Niestety na razie czeka nas tylko jeden tak ciepły dzień w kwietniu. W kolejnych dniach czeka nas ochłodzenie, a w niektórych krańcach Polski nawet deszcz ze śniegiem (między innymi w województwie lubelskim, małopolskim, świętokrzyskim i w środkowej Polsce). Wstępna prognoza pogody na kolejne dni kwietnia 2021 wygląda obiecująco i słonecznie z temperaturą wahającą się między 10 st. Celsjusza. Wszyscy spragnieni ciepła będą zadowoleni, ponieważ pod koniec miesiąca termometry mogą pokazać nawet około 18-20 st. Celsjusza! Niestety jak to w przypadku pogody długoterminowej bywa, może być zmienna, dlatego należy sprawdzać ją dosyć często dla danego regionu, który najbardziej nas interesuje.

Wielkanoc 2021 - pogoda na święta w kwietniu

Jaka pogoda będzie na Wielkanoc 2021? To ciekawi wiele osób. Święta Wielkanocne w tym roku wypadają 4-5 kwietnia. Czy będzie wtedy ciepło? Okazuje się, że wstępna prognoza wskazuje, że niestety ocieplenie jakie czeka nas w pierwszy dzień kwietnia nie utrzyma się do Wielkanocy. Od 2-3 kwietnia ma się nieco ochłodzić. W Wielką Sobotę na wschodzie Polski, jak i w centrum możliwy deszcz ze śniegiem i temperatura wahająca się w granicach 8 st. Celsjusza. Zadowoleni będą jednak mieszkańcy Pomorza, jak i zachodniej Polski. Tam pogoda wygląda obiecująco, słonecznie z temperaturą wahającą się między 9-12 st. Celsjusza. Święta natomiast będą słoneczne w całym kraju, a w poniedziałek wielkanocny termometry między innymi w stolicy pokażą 14 st. Celsjusza.

Sonda
Jaka jest Twoja ulubiona pora roku?