E-SPORT

Predator Games 2023. Tak wyglądały rozgrywki e-sportowców w tym roku!

2023-05-27 17:32

Pierwszy sezon największych międzyszkolnych rozgrywek e-sportowych już za nami! Wydarzenie Predator Games 2023 cieszyło się wielkim zainteresowaniem nie tylko ze strony uczniów 1024 szkół i ich rodziców, ale również samych nauczycieli! Jak wyglądały rozgrywki i sama impreza? Sprawdźcie relację na naszej stronie już teraz!

Predator Games 2023 to wyjątkowy event, który łączy pasję do gamingu z rywalizacją, co pozwala rozwijać uczestników w wielu dziedzinach. To pierwsze tak duże wydarzenie e-sportowe skierowane do uczniów z polskich szkół. Włodarze zaznaczają na każdym kroku, że chcą dać najmłodszym przepustkę do stania się zawodowym e-sportowcem i mogą podejść do profesji bez wcześniejszego przygotowania. Jednocześnie pokazują, że gaming może być też mostem między dziećmi a ich rodzicami, szkołą a uczniem, a także dobrą zabawą i samorozwojem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Arcane 2 - nowa wiadomość od showrunnera. Ucieszycie się!

Szybcy i Wściekli - 10 ciekawostek, których możesz jeszcze nie znać | To Się Kręci #15

Predator Games 2023. Jak wyglądały rozgrywki w tym roku?

Predator Games to międzyszkolne rozgrywki e-sportowe dla 1024 szkół. I chociaż 27 maja odbył się finał pierwszego sezonu, to wydarzenie debiutowało w styczniu tego samego roku sezonem 0, który był tylko preludium do całego przedsięwzięcia. Zainteresowania nie brakowało - nie tylko ze strony samych uczniów, ale również ich rodziców i samych placówek. Wielki finał 1. sezonu skomentowały prawdziwe gwiazdy e-sportu - Bruz i Edek, Jacob i Manoyek, Veggie i Nervarien​ oraz Xntentacion i Olaczka. Łączna suma nagród wynosiła 3,2 miliona złotych, a rozgrywki z czterech gier można było oglądać na żywo. Jeżeli nie mieliście szansy obejrzeć transmisji z imprezy, to w galerii dołączonej do tego artykułu znajdziecie fotorelację z wydarzenia Predator Games 2023.