Prawo jazdy 2020 - te błędy od razu przerywają egzamin!

Prawo Jazdy
Autor: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Prawo jazdy 2020 pełne zasad nie do przeskoczenia! Choć egzamin praktyczny na prawo jazdy można zdać nawet w momencie popełnienia jakiegoś błędu, istnieją takie pomyłki, które z automatu kończą egzamin. Już na ESKA.pl przedstawiamy kilka z nich. Zobaczcie, jakich błędów nie popełniać na egzaminie na prawo jazdy 2020.

Prawo jazdy 2020 pełne zasad i restrykcji! Nie od dziś wiadomo, że do egzaminu praktycznego na prawo jazdy należy podejść w pełni przygotowanym. Choć bardzo często kursanci wiedzę teoretyczną mają w małym palcu, stres powoduje u nich, że popełniają liczne błędy w trakcie egzaminu. Test na prawo jazdy 2020 zarówno teoretyczny, jaki praktyczny jest niesamowicie stresujący dla wielu osób. Młodzi ludzie bardzo często relacjonując dzień swojego egzaminu na prawo jazdy, stres towarzyszący temu wydarzeniu porównują niekiedy ze szkolną maturą. Błądzić jest rzeczą ludzką, dlatego też egzaminatorzy bardzo często w tej kwestii są wyrozumiali. Okazuje się, że egzamin praktyczny na prawo jazdy można zdać nawet w przypadku popełnienia błędu. Mimo że każdy z nich odnotowywany jest przez egzaminatora na dokumencie, nie oznacza to natychmiastowego zakończenia egzaminu. Istnieją jednak błędy, których w trakcie prowadzenia samochodu nie można wybaczyć. Popełnienie ich w trakcie egzaminu na prawo jazdy 2020 od razu dyskwalifikuje na starcie. Jakie błędy od razu kończą egzamin? Poznacie je poniżej. 

Prawo jazdy 2020 - za te błędy nie zdasz od razu 

Egzamin na prawo jazdy 2020 jest niezwykle stresujący, jednak istnieją błędy, które dyskwalifikują na starcie. Pomyłki, które od razu przerywają egzamin to: 

  • Spowodowanie kolizji drogowej.
  • Wyprzedzanie na przejściu dla Pieszych, a także bezpośrednio przednim.
  • Nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu, które znajduje się na oznakowanym przejściu.
  • Nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu podczas cofania.
  • Nie zastosowanie się do sygnałów świetlnych, czy też poleceń podawanych przez osoby uprawnione do kierowania ruchem drogowym.
  • Nie zastosowanie się do wielu znaków drogowych, między innymi znaków stop, zakaz skręcania w lewo, w prawo.
  • Naruszenie zakazu zawracania.
Nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście - stracił prawo jazdy
Najnowsze