Najpopularniejsza Polka na TikToku to... nie zgadniecie, kto jest królową muzycznej aplikacji!

2021-07-06 11:23
tiktok
Autor: canva

TikTok to najpopularniejsza aplikacja na całym świecie. Codziennie trafia tam ogromna ilość materiałów wideo, które w szybkim tempie zyskują na popularności tworząc nowe trendy. Użytkownicy mają szansę tam zaistnieć i stać się prawdziwą gwiazdą sieci! Jak się okazuje najpopularniejszą Polką na TikToku nie jest ani Ola Nowak czy też Wersow, a całkiem ktoś inny!

Najpopularniejsza Polka na TikToku to... nie zgadniecie, kto jest królową muzycznej aplikacji! TikTok to aplikacja, gdzie rozpoczyna się każdy trend. Użytkownicy mogą nie tylko oglądać i odkrywać nowe trendy, piosenki i osoby, ale także mogą sami bawić się tam swoją kreatywnością. To miejsce dla każdego, niezależnie od wieku! Początkowo treści były dosyć krótkie, jednak teraz twórcy aplikacji wprowadzili zmiany i materiały wideo mogą być nagrywane nawet do 3 minut. TikTok jest uwielbiany w różnych zakątkach świata, natomiast w Polsce w dobie pandemii COVID-19 zyskał na ogromnej popularności. To właśnie w tym miejscu narodziły się prawdziwe gwiazdy, takie jak Ewa Zawada, którą można było podziwiać nawet w The Voice of Poland, Ola Nowak która tańczyła w Dance Dance Dance i rządzi na Instagramie, a także wiele innych osób. Co ciekawe, miano najpopularniejszej Polki na TikToku należy do kogoś całkiem innego. Nie zgadniecie o jaką dziewczynę chodzi!

Trendy z TikToka | ESKA XD - Fit vlog #23

Najpopularniejsza Polka na TikToku

Kto by pomyślał, że najpopularniejszą Polką na TikToku jest... Maria Jeleniewska. To 19-latka z niesamowitą energią, którą obserwuje blisko 13 milionów osób z całego świata. To właśnie ona wyznacza nowe trendy w apce, a w dodatku zaraża wszystkich swoją energią i niesamowitym uśmiechem. Co ciekawe, jej przygoda z TikTokiem zaczęła się w domu. Maria wolała spędzać czas w czterech ścianach i kręcić filmiki, niż imprezować ze znajomymi. Jak widać to bardzo się opłaciło, ponieważ dzisiaj jest nie tylko znaną tiktokerką i influencerką, ale także inspiracją dla dzieci i młodzieży!

Najnowsze