Powrót do szkoły 2020 wrzesień - kiedy koniec wakacji? Kiedy powrót do szkoły?

2020-07-06 13:43 RW
Powrót do szkoły 2020 wrzesień - kiedy koniec wakacji? Kiedy powrót do szkoły?
Autor: Przemyslaw Getka/REPORTER / EAST NEWS Powrót do szkoły 2020 wrzesień - kiedy koniec wakacji? Kiedy powrót do szkoły?

Powrót do szkoły 2020 we wrześniu, to dla niektórych wyczekiwany moment. Szczególnie po dość burzliwym, drugim semestrze, który uczniowie zakończyli biorąc udział w zdalnym nauczaniu. Nowy rok szkolny, wytęskniony moment również dlatego, że przed uczniami nowe możliwości, nowe znajomości i szansa na rozwijanie umiejętności. Kiedy koniec wakacji? Jaka jest data powrotu do szkoły i klas? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Powrót do szkoły: wrzesień 2020
  2. Wakacje 2020 - kiedy koniec? Kiedy powrót do szkoły?

Powrót do szkoły: wrzesień 2020 - kiedy koniec wakacji? Jaka jest data powrotu do szkoły? Termin przyda się wszystkim, którzy w czerwcu rozpoczęli dwumiesięczną labę. Powrót do szkoły 2020 nastąpi na nowych zasadach, a wszystko przez pandemię koronawirusa. W połowie marca uczniowie przeszli na tryb nauczania zdalnego i taki też sposób zakończyli drugi semestr. Niektórzy zastanawiali się, jak sytuacja będzie wyglądać we wrześniu. Już wiemy, że nowy rok szkolny 2020/2021 rozpocznie się w szkolnych ławkach. 

Maturzyści z Bydgoszczy zmierzyli się z matematyką. Jak im poszło?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Powrót do szkoły: wrzesień 2020

Jeszcze w czerwcu wiele osób zastanawiało się, czy powrót do szkoły we wrześniu 2020 będzie możliwy. Wątpliwości rozwiał premier, Mateusz Morawiecki, który oświadczył, że uczniowie właśnie wtedy wrócą do szkolnych ławek. Stanie się tak nawet w przypadku ponownego rozwoju pandemii koronawirusa, bo jak stwierdził Prezes Rady Ministrów: rząd ma większe doświadczenie z walką z COVID-19.

Wakacje 2020 - kiedy koniec? Kiedy powrót do szkoły?

Wakacje są ulubionym czasem dzieci i młodzieży, to nadejście roku szkolnego niesie ze sobą wiele możliwości. Poszerzamy horyzonty, poznajemy nowych znajomych, a także spotykamy tych, z którymi łączą nas miłe chwile. Za sprawą zajęć w szkole można rozwijać swoje zainteresowania, a oprócz tego brać udział w olimpiadach i ciekawych wydarzeń w szkole. Nic dziwnego, że niektórzy z niecierpliwością czekają na koniec wakacji i rozpoczęcie roku szkolnego. Ostatni dzień wakacji 2020 wypada na dzień 31 sierpnia. Oznacza to, że powrót do szkół nastąpi 1 września, we wtorek. Studenci natomiast na uczelnie wrócą dopiero 1 października.

Najnowsze