Wygraj Lato w Radiu ESKA - jak się zgłosić i zgarnąć kasę na wakacje? [ZASADY]

2020-07-06 12:56
Wygraj Lato w Radiu ESKA - jak się zgłosić i zgarnąć kasę na wakacje? [ZASADY]
Autor: RADIO ESKA Wygraj Lato w Radiu ESKA - jak się zgłosić i zgarnąć kasę na wakacje? [ZASADY]

Nowa zabawa w Radiu ESKA, w której możesz wygrać duże pieniądze, a przy okazji poznać kogoś... nowego. Na antenie musisz współpracować, aby zdobyć minimum dwa tysiące złotych! Jak się zgłosić do zabawy Wygraj lato z Radiem ESKA? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Wygraj Lato z Radiem ESKA! To nowa zabawa ESKI, która ma przede wszystkim za zadanie poznać dwie nieznane do tej pory osoby. Na antenie musicie stworzyć bardzo zgrany team, który wspólnie będzie miał szansę na zgarnięcie ogromnych pieniędzy, a przy okazji świetnych gadżetów. Daj się poznać i świętuj nowe otwarcie znajomości! Jak się zgłosić do nowej zabawy Wygraj Lato z Radiem ESKA? Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta.

Michał Szczygieł z premierowym wykonaniem Tak jak chcę! Występ w Domowym Graniu na ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wygraj Lato w Radiu ESKA - jak się zgłosić i zgarnąć kasę na wakacje? [ZASADY]

Zasady:

W nowej zabawie Radia ESKA Wygraj Lato, należy ze sobą... współpracować. Z osób, które się zgłoszą, wybieramy dwie osoby na antenie, które tworzą zespół. Na początku zgarniacie nagrody gwarantowane, następnie gracie do jednej bramki. Dostajecie pytanie, które warte jest minimalnie dwa tysiące złotych do podziału. Możecie się naradzać, a na udzielenie wspólnej odpowiedzi macie 30 sekund. Później świętujcie wygraną i przestajecie być nieznajomymi! 

Jak się zgłosić?

Są dwa sposoby, aby zgłosić się do zabawy. Pierwszy to zgłoszenia SMS-owe. Aby wziąć udział w zabawie Radia ESKA Wygraj Lato, wyślij SMS w treści wpisując swoje imię pod numer 7211 za 2,46 z VAT. Możecie również zgłosić się online.

ZGŁOŚ SIĘ ONLINE I WYGRAJ DUŻĄ KASĘ W RADIU ESKA >>>

Najnowsze