Powrót do szkoły 2020, a twój znak zodiaku? Zobacz, jak minie ci pierwszy semestr szkoły

2020-09-15 12:03 Patrycja Obarowska
nauka
Autor: Pixabay.com

Powrót do szkoły 2020 rozpoczął się już na dobre! 1 września każdego roku dla wszystkich uczniów oznacza to samo, czyli powrót do książek, nauki, niekończących się notatek i wielu godzin lekcyjnych w ciągu jednego dnia! Jak zatem minie ci pierwszy semestr szkoły 2020? Zobacz, co ujawnia twój znak zodiaku

Powrót do szkoły 2020 po tak długim czasie nieobecności jest niczym powrotem do szarej rzeczywistości? Bzdura! Wszystko zależy od twojego podejścia, więc jeśli tylko chcesz możesz przywitać nowy rok szkolny 2020/2021 z szerokim uśmiechem, a wtedy nic nie będzie ci straszne! 1 września tego roku uczniowie znowu przekroczyli szkolny próg po naprawdę długiej, a co najważniejsze nieoczekiwanej przerwie. Pandemia koronawirusa, która wciąż nie daje za wygraną sprawiła, że nauka w placówkach szkolnych była po prostu nierealna. Na ten moment wszyscy uczniowie znowu powrócili do swoich szkolnych ławek, jednak na nieco innych zasadach, do których z pewnością przywykną z czasem. Już na ESKA.pl dowiesz się, co kryje twój znak zodiaku, jeśli jesteśmy w tematyce szkolnej i zdradzi ci, jak minie ci pierwszy semestr szkoły! Zobacz, co ujawnia twój znak zodiaku i przygotuj się na szkolny semestr pełen wrażeń i niezastąpionych emocji. 

Powrót do szkoły 2020 wg znaku zodiaku

 • Baran - twój pierwszy semestr będzie wyjątkowo łatwy, jednak późniejsze miesiące będą dla ciebie pod górkę! Mimo wszystko zdasz wszystkie przedmioty, jednak nie z takim rezultatem, na jaki się nastawiałeś.
 • Byk - nowy rok szkolny rozpoczniesz z rozpędu! Chyba naprawdę stęskniłeś się za szkołą, a może chodzi o znajomych, których w niej spotykasz?
 • Bliźnięta - pierwszy semestr będzie dla ciebie wyzwaniem. Na początku bardzo trudno będzie ci odnaleźć się w nowej sytuacji, jaka panuje w szkołach z uwagi na pandemię. To wybija cię z rytmu nauki i sprawia, że trudno jest ci się skupić. 
 • Rak - nauka dla ciebie to pestka! Zarówno w pierwszym, jak i w drugim semestrze poradzisz sobie po prostu śpiewająco! 
 • Lew - trudno jest podporządkować się zasadom panującym w szkole, szczególnie po tak długich wakacjach! Mimo wszystko zaakceptujesz nowe wytyczne, a z nauką poradzisz sobie równie wspaniale!
 • Panna - najchętniej nadal uczyłbyś się z domu, ponieważ towarzystwo kolegów i koleżanek z klasy po prostu cię rozprasza. 

 

 • Waga - uwielbiasz szkołę pod względem znajomości, a nie ilości zadanego materiału do nauki, a więc potrzebujesz trochę czasu, by po wakacjach wrócić do obowiązkowych nawyków ucznia!
 • Skorpion - nauka w pojedynkę była zdecydowanie lepsza? Z pewnością nie dla ciebie! Uwielbiasz interakcje z ludźmi, a co ciekawe najbardziej z nauczycielami. Chętnie zadajesz im pytania w temacie lekcji i dowiadujesz się dużo ponad program.
 • Strzelec - pierwszy semestr będzie dla ciebie łatwy, jednak im dalej w las, tym więcej drzew! Nie bądź zbyt pewny siebie i ucz się pilnie nawet z przedmiotów, które wydają ci się banalni proste!
 • Koziorożec - to będzie trudny czas. Brak skupienia, rozdrażnienie i roztargnienie w jednym! Mimo wszystko powrót do szkoły jeszcze w tym roku będzie dla ciebie udany.
 • Wodnik - kochasz spędzać wolny czas przy książkach i stale czytasz różne ciekawostki! Interesujesz się światem i uwielbiasz dużo wiedzieć, a więc pierwszy i każdy kolejny semestr w szkole dla ciebie to czysta przyjemność.
 • Ryby - uwielbiasz szkołę i to właśnie w niej czujesz się, jak ryba w wodzie! Pierwszy semestr szkoły będzie dla ciebie lekki i przyjemny.
Horoskop urodzeniowy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze