Portal społecznościowy dla zwierząt to nie żart. Miłośnicy pupili będą zachwyceni!

2021-03-04 11:11 Ewelina Kulasza
zwierzęta
Autor: pixabay.com

To się dzieje naprawdę - portal społecznościowy dla zwierząt to nie żart! Technologia i moda idą ze sobą w parze jak burza, dlatego miłośnicy pupili będą zadowoleni z tego efektu dwa razy bardziej. To portal, a zarazem aplikacja która ma w sobie wiele przydatnych funkcji, przez co bardzo dobrze może sprawdzić się w praktyce. Przekonajcie się sami!

Portal społecznościowy dla zwierząt to nie żart. Miłośnicy pupili będą zachwyceni! Każdy kto jest miłośnikiem zwierząt i posiada pod swoim dachem pupila, wie co to znaczy bezgraniczna miłość. Maślane oczy, przytulanie się, głaskanie, dawanie buziaków, czy nawet tęsknota po wyjściu do sklepu to norma i spotkał się z tym każdy. Mówi się, że psy to najlepsi przyjaciele człowieka, ale tak jest również z innymi pupilami! Teraz miłośnicy zwierząt będą bardzo zadowoleni. W sieci powstał portal, a zarazem aplikacja, która łączy w sobie wiele funkcji - nie tylko tych społecznościowych, ale może nawet pomóc nam w odnalezieniu zgubionego zwierzaka.

Pierwszy polski portal dla zwierząt, czyli Petgram. To dzięki niemu użytkownicy nie muszą zalewać Facebooka zdjęciami i wiadomościami o swoim pupilu, ponieważ mogą to zrobić w przystosowanej aplikacji. Dzięki niej nie tylko podzielimy się ze światem słodkimi fotkami swojego oczka w głowie, ale także zadbamy o jego bezpieczeństwo, aktywnie spędzimy czas i urozmaicimy codzienne rytuały.

Piosenki, które są do siebie podobne

Petgram - portal dla psów

Petgram to miejsce dla wszystkich zwierzaków, a zarazem innowacyjna aplikacja społecznościowa, która dedykowana jest miłośnikom zwierząt. Jest bardzo podobna do kultowego Instagrama, jednak różnica jest taka, że zamiast zdjęć innych osób, znajdują się fotografie naszych pupili. Twórcy aplikacji stworzyli w niej wiele opcji, po to by zaangażować użytkowników do aktywności. Najfajniejszą funkcją wydaje się być jednak opcja śledzenia naszego czworonoga. Jak to działa w praktyce? Otóż Petgram połączony jest ze specjalną obrożą wyposażoną w lokalizator GPS. Gadżet ten pozwala właścicielowi zwierzęcia śledzić jego lokalizację na mapie w czasie rzeczywistym, a dodatkowo jeśli nasz przyjaciel zrobi nam wybryk i ucieknie, zostaniemy o tym natychmiast poinformowani. Na mapie wyświetla się również czas spacerów, jak i dystans i ciekawe punkty do spacerowania. Petgram działa na dwa sposoby. Może być darmowym serwisem społecznościowym lub płatnym ze względu na obrożę GPS wraz z innymi bonusami i dodatkowymi opcjami.

Najnowsze