Cleo śpiewa Sanah! Artystka zaskoczyła wszystkich i zaśpiewała kawałek hitu Szampan

2021-03-03 11:40 Ewelina Kulasza
cleo
Autor: Mateusz Jagielski/East News, screen z YouTube/sanah

Niedawno Cleo świętowała swój sukces związany z nowym kawałkiem KOCHAM, a teraz podjęła się muzycznego wyzwania i zaśpiewała kilka linijek hitu z 2020 roku Sanah. Mowa oczywiście o numerze Szampan, który do dziś króluje na wielu playlistach. Jak poradziła sobie Cleo? Piosenkarka jak zawsze zaskoczyła wszystkich i wyszło jej to naprawdę uroczo!

Cleo śpiewa Sanah! Artystka zaskoczyła wszystkich i zaśpiewała kawałek hitu Szampan. Cleo to jedna z najbardziej znanych i lubianych piosenkarek w naszym kraju. To ona od początku swojej kariery czaruje głosem, ale także osobowością. Zaraża uśmiechem i może nie tylko pochwalić się wieloma hitami, teledyskami, czy też koncertami, ale także wiernymi fanami, którzy zawsze ją wpierają. To wielki skarb dla gwiazdy, ponieważ wie, że zawsze może na nich liczyć. Cleo choć jest znana i ma na swojej głowie dużo obowiązków, to idzie do przodu jak burza. Jest też trenerką The Voice Kids, a niebawem zobaczymy ją w nowej odsłonie show To Był Rok. Teraz piosenkarka pojawiła się gościnnie na kanale youtuberki Natalii Sisik i nie tylko udzieliła wywiadu na temat swojej nowej twórczości Kocham, ale także podjęła się muzycznego wyzwania. Emocje były nie do opisania, a dziewczyny bawiły się świetnie. Przekonajcie się sami!

Zapłakana Cleo w The Voice Kids 4. Niecodzienny widok

Cleo śpiewa Sanah

Cleo była gościem specjalnym na kanale Natalii Sisik - youtuberki, która przeprowadza wywiady z gwiazdami i nie tylko! Dziewczyna szaleje również na TikToku i to właśnie tam między innymi, znalazł się challenge z piosenkarką. Natalia i Cleo musiały powiedzieć jedno słowo, a następnie zaśpiewać z nim kawałek piosenki. Padło słowo słońce i właśnie wtedy youtuberka zaśpiewała kilka wersów numeru Lato z repertuaru Sami. Następnie Cleo dostała wyzwanie ze słowem Szampan i po krótkiej chwili namysłu zaczęła śpiewać hitowy kawałek młodziutkiej Sanah. W pewnym momencie Cleo zapomniała słów, ale szybko wybrnęła z sytuacji i pozdrowiła koleżankę z branży. Choć jej występ był krótki, to Szampan w jej wykonaniu mocno spodobał się internautom!

Najnowsze