Popek opowiada o trudach dnia codziennego. Internauci zachwyceni [WIDEO]

2019-06-08 15:07
Popek opowiada o trudach dnia codziennego. Internauci zachwyceni [WIDEO]
Autor: materiał prasowy Step Records Popek opowiada o trudach dnia codziennego. Internauci zachwyceni [WIDEO]

Popek w ostatnim czasie jest bardzo zapracowanym artystą. Czasu na odpoczynek i zregenerowanie energii jest coraz mniej. Rapera zobaczyć mogliśmy w klatce MMA, a także w Tańcu z Gwiazdami. Obecnie skupia się roli w serialach, filmach, a także promocji wspólnej płyty z MaroMaro. Paweł Mikołajuw zdaje sobie sprawę, że niektórzy w życiu mają dużo ciężej - o czym przekonacie się na ESKA.pl

Popek nie może narzekać na brak pracy. Wręcz przeciwnie! Artysta w ostatnim czasie z sukcesami występował w Tańcu z Gwiazdami, a obecnie często przebywa na planie zdjęciowym serialu i filmu. Oprócz tego bardzo zaangażował się w pomoc osobom potrzebującym. W domu, po całym dniu pracy na artystę czekają jego dzieci, Julka i 10-miesięczny Borys. Popek nie może zapominać również o fanach, którzy czekają na jego muzyczne projekty. Raper w związku z tym rozpoczął promocję długo zapowiadanej płyty Czarna Wołga, która powstała w duecie z utalentowanym gitarzystą, znanym jako MaroMaro. 

Zobacz: Popek ujawnia swoje marzenia! Fani zaskoczeni piosenką Prorok z MaroMaro!

Popek - nowa piosenka Wyłączony mózg

Artysta, ku uciesze fanów, w końcu wydaje popowo-rockowy materiał, który zapowiadał jeszcze za czasów udziału w programie Taniec z Gwiazdami. Płyta zatytułowana Czarna Wołga zawierająca gitarowe utwory o życiu, miłości, smutkach i radościach, pojawi się w sprzedaży tuż przed wakacjami, 14 czerwca 2019. 

Wyłączony mózg, to swego rodzaju hymn osób, które nie są zadowolone ze swojej pracy. Mamy nadzieję, że takich osób jest bardzo mało! Główną rolę - zmęczonego rzeczywistością pracownika - zagrał aktor Marek Molak, którego znacie z serialu Barwy Szczęścia czy show charakteryzatorsko-muzycznego - Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie m.in. wcielał się w Popka.

Wyłączony mózg, to szósty singiel promujący album Czarna Wołga. Wcześniej rockowo-popową płytę zapowiadały kawałki tj. Prorok, Jak ptak, Prawie 4-dychy, Mietek materialista oraz Człowiek w masce. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze