Popek o swojej pierwszej miłości! Raper zdradza tajemnicę [WIDEO]

2019-04-26 15:21
Popek
Autor: materiał prasowy

Popek, a właściwie Paweł Ryszard Mikołajuw to polski raper, wokalista, muzyk i zawodnik MMA wagi ciężkiej - prawdziwy człowiek orkiestra. Wywodzi się z rapu, natomiast hip-hopem zainteresowała go muzyka amerykańskiego rapera Tupaca Shakura. Jego muzyka przez lata działalności, bardzo często się zmieniała. Wyrazem tego może być jego najnowszy singiel Pierwszy raz, promujący nowy projekt muzyczny Popka.

Popek o swojej pierwszej miłości! Raper zdradza tajemnicę [WIDEO]. Pierwszy raz jest kolejnym singlem promującym najnowszy projekt muzyczny Popka oraz MaroMaro. To jeden z najbardziej romantycznych utworów Popka w jego muzycznej karierze, w którym opowiada historię swojej pierwszej miłości. Posłuchajcie go już teraz na ESKA.pl

Przeczytaj także: Nowości Muzyczne 2019: Mark Ronson z hitem Late Night Feelings

Popek - singiel Pierwszy raz

Nowy singiel rapera to najbardziej romantyczny utwór, w całej twórczości rapera. Chyba każdy z Nas może się identyfikować, z takimi wspomnieniami o swojej pierwszej, wielkiej miłości. Posłuchajcie:

Popek - album Czarna Wołga

Czarna Wołga to album duetu Popek & MaroMaro (pod tym pseudonimem ukrywa gitarzysta legendarnego zespołu Czerwone Gitary), zarazem jest to pierwszy album Popka w stylistyce pop-rockowej. Geneza tytułu sięga czasów PRL-u i słynnej miejskiej legendy o samochodzie, którego złowieszczy kierowca porywał małe dzieci. Artyści tak jak tytułowa Wołga, planują porwać słuchaczy w burzliwą i wyboistą muzyczną przejażdżkę. Wszystko zawarte jest w 18 gitarowych utworach o życiu, miłości, smutkach i radościach, okraszonych zachrypniętym wokalem Popka.

Płyta ukaże się na rynku 14 czerwca 2019 roku.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze