Popek na Eurowizji w 2020?! Raper wybrał już piosenkę

2019-05-16 14:15
Popek na Eurowizji w 2020?! Raper wybrał już piosenkę
Autor: WBF Popek na Eurowizji w 2020?! Raper wybrał już piosenkę

Popek Monster to postać, która wielokrotnie zaskoczyła swoim pomysłem. Raper na początku swojej internetowej działalności zasłynął z zabawnych, często prześmiewczych filmików na YouTube, które do dziś cieszą się dużą popularnością. Popka oglądaliśmy już w Tańcu z Gwiazdami, w serialach, kinowych filmach, a teraz zobaczymy go na Eurowizji?!

Popek na Eurowizji w 2020 to marzenie wielu fanów i miłośników muzyki samozwańczego Króla Albanii. Raper, słynący z wyjątkowego poczucia humoru, z pewnością wyróżniałby się w eurowizyjnej stawce. Uwagę fotoreporterów i fanów Eurowizji zwróciłaby piosenka, jej wykonanie, ale przede wszystkim wygląd artysty. Szokiem byłyby złote zęby oraz wytatuowane gałki oczne. 

Zobacz: Eurowizja 2019: kolejność występów w finale 18 maja

Popek na Eurowizji 2020 - piosenka wybrana

Popek na Eurowizji 2020 to pomysł fanów, ale również samego rapera, który poinformował o tym za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku. Artysta napisał, że godną propozycją na 65. Konkurs Piosenki Eurowizji byłby jego najnowszy kawałek pt. Gwiazda. To szósty utwór, po singlu Prorok, którym Paweł Mikołajuw zapowiada album Czarna Wołga. Krążek nagrany jest we współpracy z MaroMaro. Wcześniej rockowo-popową płytę zapowiadały kawałki tj. Jak ptak, Prawie 4-dychy, Mietek materialista oraz Człowiek w masce.

Popek na Eurowizji 2020 z piosenką Gwiazdy, to niemożliwe. Artysta nie będzie mógł wystąpić z tym kawałkiem na Eurowizji, ponieważ w regulaminie konkursu jest zapisane, że eurowizyjna piosenka musi być wydana po 30 września. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze