Popek ujawnia swoje marzenia! Fani zaskoczeni piosenką Prorok z MaroMaro!

2019-05-08 17:05
Popek, jakiego nie znacie! Jego piosenka Prorok z MaroMaro HITEM wiosny?
Autor: Materiał prasowy Popek, jakiego nie znacie! Jego piosenka Prorok z MaroMaro HITEM wiosny?

Popek po krótkiej przerwie wydawniczej powraca z nowym materiałem! Album zatytułowany Czarna Wołga zapowiadają piosenki tj. Jak ptak, Prawie 4-dychy, Mietek materialista oraz Człowiek w masce. Teraz pojawił się utwór pt. Prorok, za sprawą którego poznajemy marzenia samozwańczego Króla Albanii! O czym jest nowa piosenka Popka? Czy wesoła melodia sprawi, że będzie to polski hit wiosny? Oceńcie słuchając i głosując na ESKA.pl

Prorok - to nowa piosenka Popka, za sprawą której poznajemy kolejne muzyczne oblicze samozwańczego Króla Albanii. Dowiadujemy się również, jakie marzenia ma Paweł Mikołajuw, który od czasu pobytu w Polsce, spełnił sporo swoich życzeń. Artysta, ku uciesze fanów, w końcu wydaje popowo-rockowy materiał, który zapowiadał jeszcze za czasów udziału w programie Taniec z Gwiazdami. Płyta zatytułowana Czarna Wołga zawierająca gitarowe utwory o życiu, miłości, smutkach i radościach, pojawi się w sprzedaży tuż przed wakacjami, 14 czerwca 2019. 

Zobacz: Taco Hemingway i Dawid Podsiadło - wspólny koncert zaplanowany! [BILETY, DATA, MIEJSCE]

Prorok - o czym jest piosenka Popka?

Prorok to piosenka, która z pewnością zmotywowała wiele osób do działania i spełniania swoich celów. Już w pierwszej zwrotce Popek przekonuje, że każdy może spełnić marzenia, ale jednak nic nie jest dziełem przypadku. Należy być pewnym siebie, znać swoją wartość, a przy tym wszystkim zachować pokorę w stosunku do znajomych i rodziny. Raper za sprawą nowego utworu motywuje, ale również ujawnia swoje marzenia. Chciałby być nieśmiertelny oraz podróżować po całym świecie bez żadnych ograniczeń. Jednocześnie nie wie, co przyniesie przyszłość, dlatego warto ryzykować i lecieć pod wiatr.

Popek - piosenka Prorok

Piosenka Prorok to piąty utwór zapowiadający album Czarna Wołga, który swoją premierę ma 14 czerwca 2019. Wcześniej rockowo-popową płytę zapowiadały kawałki tj. Jak ptak, Prawie 4-dychy, Mietek materialista oraz Człowiek w masce. 

Prorok, podobnie jak cała płyta Czarna Wołga, to dzieło Popka i łódzkiego gitarzysty znanego jako MaroMaro. Teledysk w dwa dni od premiery zebrał ponad 270 tysięcy wyświetleń na YouTube i dostał się na 24. miejsce karty na czasie YouTube. Co więcej - w tym samym serwisie - klip i utwór zebrał mnóstwo pozytywnych komentarzy. Fani są pod wrażeniem gitarowego materiału, jaki przygotował dla nich Król Albanii. 

Jak bardzo podoba wam się nowa piosenka Popka & MaroMaro - Prorok? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze