Popek inspiracją dla Rafała Brzozowskiego? Znany producent nie ma wątpliwości

i

Autor: https://www.instagram.com/popek_oficjalnie/ / screen z wideo na YouTube: KrólAlbaniiTV Popek inspiracją dla Rafała Brzozowskiego? Znany producent nie ma wątpliwości

Popek inspiracją dla Rafała Brzozowskiego? Znany producent nie ma wątpliwości

2021-03-16 11:45

Popek inspiruje młodych ludzi swoją przemianą. Z krętej, życiowej drogi, wrócił na ścieżkę zdrowia i jak zapewnił nie zamierza z niej rezygnować. Samozwańczy król Albanii, jak się okazuje, zdaniem znanego producenta w ostatnim czasie był inspiracją również dla reprezentanta Polski na Eurowizji. O co dokładnie chodzi? Poznajcie więcej szczegółów.

Popek w ostatnim czasie mocno zaznaczył swoją obecność na muzycznym rynku. Nawiązał ścisłą współpracę z legendą muzyki disco, Dr Albanem, a efektem ich współpracy jest odświeżona odsłona utworu It's My Life, a także nowa wersja Sing Hallelujah. Jeśli chodzi o ten drugi singiel, to wraz z popularnością porywającego do tańca hitu, w którego tworzenie wkład miał również chór Sound'n'Grace, każdego dnia w błyskawicznym tempie rosła popularność teledysku. Po trzech miesiącach od premiery odnotowano blisko 4 miliony wyświetleń. Ekipa samozwańczego króla Albanii zrealizowała muzyczny obrazek w Muzeum Neonów w Warszawie. Jak się okazało, w tym samym miejscu klip do piosenki The Ride na Eurowizję 2021 nagrał Rafał Brzozowski. Zauważył to producent nowej wersji utworu Popka, Claysteer.

Popek Monster: Zawsze oszukiwałem. Znikałem na 2 tygodnie przed walką #HOT

Popek na Eurowizji 2022 - komentarz

Claysteer widząc, że Rafał Brzozowski nagrał teledysk piosenki na Eurowizję 2021 w tym samym miejscu, co Popek od razu postanowił to skomentować. Wbił szpilkę polskiemu reprezentantowi pisząc:

Ktoś tu chyba zainspirował się naszym klipem @Popek_Oficjalnie. Niby tylko lokacja, ale mogliście się bardziej postarać, w końcu reprezentujecie nasz kraj. Widzisz @Popek_Oficjalnie jesteś inspiracją dla ludzi.

Artysta zaproponował jednocześnie, że Paweł Mikołajuw za rok mógłby reprezentować Polskę na 66. Konkursie Piosenki Eurowizji. My zresztą już kiedyś pisaliśmy, że Popek na Eurowizji to dobry pomysł. Raper wówczas wybrał nawet piosenkę. 

@Popek_Oficjalnie może na kolejny konkurs Eurowizji my pojedziemy

Popek inspiracją dla Rafała Brzozowskiego? Znany producent nie ma wątpliwości

i

Autor: https://www.instagram.com/popek_oficjalnie/ (InstaStories) Popek inspiracją dla Rafała Brzozowskiego? Znany producent nie ma wątpliwości
Sonda
Popek na Eurowizji 2022 - dobry pomysł?

Popek ma złamane śródręcze, a jego palec aktualnie jest usztywniony. W czasie sparingów uderzył kciukiem w kciuk swojego sparingpartnera. Ból z czasem przechodził, a gdy raper myślał, że wszystko jest już w miarę dobrze, to powrócił do treningów. Dziewięć dni po kontuzji zrobił zdjęcie rentgenowskie, które wykazało złamanie. Początkowo miał przejść operację w czwartek, 5 marca, jednak do tego nie doszło. Lekarz zdecydował, że operacja odbyła się w środę, 10 marca 2021. Popek nie walczył na Fame MMA 9, a w jego miejsce wskoczył Gabriel Al-Sulwi, czyli Arab. Paweł Mikołajuw nie zawalczy również na jubileuszowej gali Fame MMA 10.