Popek i Sound'n'Grace razem! Piosenka Sing Hallelujah 2020 lepsza niż It's My Life? [ZAGŁOSUJ]

2020-11-26 15:59
Popek i Sound'n'Grace razem! Piosenka Sing Hallelujah 2020 lepsza niż It's My Life? [ZAGŁOSUJ]
Autor: Popek / Dr Alban / Claysteer / Sound'n'Grace - Sing Hallelujah Popek i Sound'n'Grace razem! Piosenka Sing Hallelujah 2020 lepsza niż It's My Life? [ZAGŁOSUJ]

Popek kontynuuje misję potrzeby przerabiania kultowych hitów. Po tym, gdy z sukcesem tchnął kolejne życie w It's My Life, postanowił wskrzesić turbo hit Sing Hallelujah a wszystko to ponownie we współpracy z Dr Albanem oraz producentem znanym, jako Clayster. Partie gospelowe wyśpiewał zespół Sound'n'Grace. Który utwór podoba się wam bardziej? Dajcie znać głosując na ESKA.pl!

Spis treści

  1. Popek - piosenka Sing Hallelujah 2020
  2. Popek - piosenka Sing Hallelujah 2020 [GŁOSOWANIE]

Popek nie zwalnia tempa i po sukcesie z nową wersją hitu It's My Life postanowił wziąć na warsztat kolejny kultowy utwór lat 90. XX wieku. Piosenka Sing Hallelujah 2020 została podkręcona do takiego stopnia, że bez wątpienia przeżywać będzie kolejną młodość. Oryginalna odsłona numeru zadebiutowała w 1993 roku i znalazła się na krążku One Love, pod którym podpisuje się szwedzki producent i wokalista, Dr Alban. Sing Hallelujah znalazło się na miejscu 4. europejskiej listy hitów, czy 15. miejscu zestawienia tanecznych singli w Stanach Zjednoczonych. Warto odnotować, że w 1993 roku utwór dotarł na 3. miejsce w Danii, 4. miejsce w Niemczech, 5. miejsce w Australii, 6. miejsce Szwecji.

PUDZIANOWSKI kontra POPEK na FAME MMA? Jest DEKLARACJA [Arena Koloseum #6]

Popek - piosenka Sing Hallelujah 2020

Popek - piosenka Sing Hallelujah 2020 lepsza niż It's My Life? Fani zdecydowanie nie spodziewali się takich utworów od samozwańczego Króla Albanii. Teledysk pierwszego z nich, czyli It's My Life, w trzy miesiące od premiery zebrał 18 milionów wyświetleń. Co więcej, nowa wersja utworu stała się megahitem w serwisach streamingowych. Drugi wspólny singiel, za który odpowiada Popek we współpracy z legendą muzyki eurodance lat 90., Dr Albanem oraz producentem znanym jako Claysteer, to kolejny dowód na to, że w muzyce nie ma barier. Tym bardziej, że Popek zaprosił do współpracy zespół Sound'n'Grace, znany z hitów: Dach, Idealnie, czy chociażby Nic do stracenia z Mrozem, 100 z Filipem Lato, czy Gdy tylko spojrzę z Sylwią Grzeszczak. 

Popek - piosenka Sing Hallelujah 2020 [GŁOSOWANIE]

Setki tysięcy osób w Polsce jest pod wrażeniem singla It's My Life, dzięki któremu Popek i Dr Alban rozpoczęli mocną współpracę. Teraz przyszedł czas na Sing Hallelujah, które od pierwszych chwil debiutu w intenrecie zbiera świetnie opinie. Który utwór podoba się wam bardziej? Dajcie koniecznie znać poniżej!

Sonda
It's My Life VS Sing Hallelujah - która piosenka lepsza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze