Popek dawno nie miał takiego wyniku! Nowa wersja It's My Life z Dr Albanem bije rekordy

2020-08-13 10:39
Popek dawno nie miał takiego wyniku! Nowa wersja It's My Life z Dr Albanem bije rekordy
Autor: Michał Jaroń Popek dawno nie miał takiego wyniku! Nowa wersja It's My Life z Dr Albanem bije rekordy

Popek i Dr Alban w jednej piosence? Coś, co wydawało się nierealne - stało się faktem! Stworzenie nowej, oficjalnej wersji hitu It's My Life, przy której bawili się wasi rodzice już dla samego rapera, to ogromne wyróżnienie i zaszczyt się. W końcu, jak przekonuje, wychował się na muzyce popularnego twórcy lat 90. Utwór spotkał się z pozytywnym odzewem słuchaczy, nie tylko w Polsce, ale również w pozostałych krajach Europy. Przekonajcie się sami i poznajcie szczegóły - na ESKA.pl.

Popek i Dr Alban - nowa wersja It's My Life cieszy się rosnącą popularnością. Już kilka dni przed premierą wszystko na to wskazywało, że będzie to jeden z największych hitów internetu końca tegorocznych wakacji. Zastanawiacie się, jak powstawał teledysk It's My Life, który po 10-godzinach od premiery miał ponad 350 tysięcy wyświetleń? Zdjęcia prosto z planu mogliście obejrzeć premierowo, tylko na ESKA.pl. Sam Popek odrodził się, jak Feniks z popiołów. Powrócił z nowym utworem zapowiadającym materiał na 20-lecie kariery i rozpoczął zupełnie nowy etap w swojej karierze, a nawet w życiu. Dla samozwańczego Króla Albanii fakt, że nawiązał owocną współpracę z legendarnym artystą, ikoną muzyki dance lat 90. XX wieku, jest ogromnym osiągnięciem. Można się spodziewać, że to nie koniec niespodzianek, jeśli chodzi o jego twórczość.

Sonda
Nowa wersja hitu It's My Life w wykonaniu Popka

Popek i Dr Alban - piosenka It's My Life

Popek i Dr Alban w jednej piosence - mało kto spodziewał się takiej współpracy. A zapewne, to dopiero początek. W 2015 roku raper nawijał w nieoficjalnej wersji kultowego utworu Be My Love: Ludzie mojej daty pamiętają dawne czasy, wtedy się dzieciaku tańczyło do La Bouche. Po ponad pięciu latach od tamtego czasu, jak się właśnie okazało, Popek wciąż ma we krwi miłość do przerabiania wielkich hitów lat 90. Oficjalnie przerobił It's My Life i jak sam mówi - bardzo się z tego cieszy: Dziś zataczam swój muzyczny krąg. A kiedyś mogłem tylko o tym śnić.

Popek - It's My Life: nowa wersja

Nowa wersja piosenki It's My Life, za którą odpowiada Popek, Dr Alban, a za całościową produkcję Claysteer, w 10 godzin od premiery zebrała ponad 350 tysięcy wyświetleń. Wynik ten śmiało możemy porównać do ostatniego osiągnięcia Taco Hemingwaya i piosenki Michael Essien Birthday Party. Sukces Popka jest o tyle duży, że jego nowy utwór z teledyskiem popularny jest w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Wakacyjny klip rapera jest szóstym najpopularniejszym wideo w Niemczech. Natomiast na wyspach brytyjskich jest jeszcze wyżej, bo zajmuje, 3. miejsce. Wideo w 22 godziny od opublikowania na kanale YT Król Albanii TV miał blisko 600 tysięcy wyświetleń. 

Popek - It's My Life: nowa wersja
Autor: Michał Jaroń Popek - It's My Life: nowa wersja
Popek - It's My Life: nowa wersja
Autor: Screen z YouTube Deutschland / United Kingdom Popek - It's My Life: nowa wersja
Adam Baran: Popek powraca do MMA #HOT

It's My Life - TEKST: o czym rapuje Popek?

It's My Life, łączę nad ranem
Nagrywam feat, z Dr. Albanem
Robimy kwit, sakwy wypchane
Weź mi zabroń, zawołaj mamę
It's My Life, kocham te rapy
Lecę do przodu, nie zatrzyma mnie nic
Wchodzę do studia jak do siebie do chaty, ty nogi masz jak z waty
Krzyczysz: co za hit!
Tata mówił mi, nic nie dygaj ziom!
Nie odwracaj się i do przodu idź
Dziś zataczam swój muzyczny krąg
A kiedyś mogłem tylko o tym śnić
Więc nie mówi mi, co mam robić
I tak nie posłucham twoich rad, nigdy
Musiałbym się tu, na nowo się narodzić
Nagrywam hit sprzed 30 lat

Popek ma na koncie mnóstwo kawałków, które stały się wielkimi hitami w internecie. Współtworzył zespół Gang Albanii, który osiągnął ogromny sukces. Niektórzy jeszcze bardziej mogli go poznać po premierze płyty Król Albanii, nagranej we współpracy z Matheo. Z albumu pochodzą numery: Różni nas wiele, Każdy z nas, Wodospady, Nie mów mu nic i Wakacje. Warto wspomnieć, że podczas gal KSW wychodził do okrągłej klatki w rytm swojego hitu Jestem królem. Popek ponownie z Matheo, a dodatkowo z Sobotą, stworzył projekt Trzech Króli. Efektem ich współpracy są utwory: Bajka, Czego sercu nie żal czy czołowy singiel Nigdy nie mów nigdy. Po tym krążku raper nie zwolnił tempa i wydał dyskotekowy album zatytułowany Lata 80. W czerwcu 2019 na sklepowych półkach pojawił się krążek Czarna Wołga, który powstał w duecie z MaroMaro. Aż dwanaście piosenek z tego albumu doczekało się teledysku, a największą popularnością cieszyło się wideo do utworu Jak ptak. Zdjęcia zostały zrealizowane na Islandii.

Teraz przyszedł czas na nową erę, którą stanowi nowa wersja It's My Life. 

Popek, Dr Alban & Claysteer - It's My Life

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze