Popek i Dr Alban w szalonej wersji It's My Life. Działo się na planie klipu! [ZDJĘCIA NA ESKA.pl]

2020-08-10 15:37
Popek, Dr Alban i Claysteer połączyli siły. Działo się na planie klipu! [ZDJĘCIA TYLKO NA ESKA.pl]
Autor: Michał Jaroń Popek, Dr Alban i Claysteer połączyli siły. Działo się na planie klipu! [ZDJĘCIA TYLKO NA ESKA.pl]

It's My Life - śpiewa Popek, a to wszystko w towarzystwie Claysteera, a także oryginalnego wykonawcy tego kultowego szlagieru, Dr Albana. Hit, który w przeszłości ratował wiele imprez, otrzymał drugie życie i ponownie - po blisko 30. latach - będzie królować w klubach, a nawet na weselach. Jak powstawał teledysk do nowej, odjechanej wersji It's My Life 2020? Zdjęcia z planu klipu zobaczycie, tylko na ESKA.pl!

Nowa wersja It's My Life 2020, pod którą podpisuje się Popek, porwie was do tańca! Raper, a jednocześnie zawodnik federacji Fame MMA, zaprosił do współpracy Claysteera, a także oryginalnego wykonawcę tego hitu, Albana Nwapę, czyli Dr Albana. Gdy w 2015 roku pojawiła się garażowa wersja kultowego hitu Be My Lover, zespołu La Bouche, internauci oszaleli na jej punkcie. Grana była dosłownie wszędzie, począwszy od klubów, dyskotek po domówki, grille, czy innego rodzaju imprezy plenerowe. Stała się na tyle hitowa, że Be My Lover od Popka z nieoficjalnym teledyskiem ma obecnie blisko ponad 45 milionów wyświetleń. Podobny sukces odniesie nowa wersja It's My Life 2020, w końcu to utwór, który w ciągu ostatnich 30 lat miał ogromny wpływ na kształtowanie muzycznego gustu polskich słuchaczy. Z pewnością na muzyczny powrót Popka w takim stylu liczyło wiele osób. 

Oryginalnie piosenka It's My Life powstała i została wydana na europejski rynek, 25 lutego 1992 roku. Wtedy właśnie rozkwitł gatunek muzyczny eurodance, a obok Dr Albana królowali między innymi Snap, Dj Bobo, Corona, Mr President czy La Bouche. 

Sonda
Nowa wersja hitu It's My Life w wykonaniu Popka

Popek - piosenka It's My Life 2020

Popek nie zwalnia tempa i ponownie planuje rozbić bank, jeśli chodzi o popularność jego utworu. Nowa wersja hitu It's My Life 2020 powstała we współpracy z Claysteerem, którego znać możecie ze współpracy z takimi twórcami, jak Kamil Bednarek, Kizo, czy Janem Borysewiczem. W nowej odsłonie kultowego hitu każdych imprez pojawia się również Dr Alban. Oryginalny wykonawca tego szlagieru wystąpił również w teledysku. Piosenka It's My Life miała mnóstwo przeróbek. Takiej wersji jednak jeszcze nigdy nie było! Popek powrócił w wielkim stylu, o czym przekonacie się już 12 sierpnia, na oficjalnym kanale rapera na YouTube - Król Albanii TV.

Popek - zdjęcia z teledysku It's My Life 2020

Dr Alban spędził kilkanaście dni w Polsce, a efekty jego współpracy z Popkiem i Claysteerem zobaczycie oglądając teledysk do It's My Life 2020. Zanim jednak zobaczycie muzyczny obrazek do tej produkcji - pokazujemy, że warto na niego czekać. Tylko na ESKA.pl, możecie zobaczyć zdjęcia z planu teledysku! 

Popek ma na koncie mnóstwo kawałków, które stały się wielkimi hitami w internecie. Współtworzył zespół Gang Albanii, który osiągnął ogromny sukces. Niektórzy jeszcze bardziej mogli go poznać po premierze płyty Król Albanii, nagranej we współpracy z Matheo. Z albumu pochodzą numery: Różni nas wiele, Każdy z nas, Wodospady, Nie mów mu nic i Wakacje. Warto wspomnieć, że podczas gal KSW wychodził do okrągłej klatki w rytm swojego hitu Jestem królem. Popek ponownie z Matheo, a dodatkowo z Sobotą, stworzył projekt Trzech Króli. Efektem ich współpracy są utwory: Bajka, Czego sercu nie żal czy czołowy singiel Nigdy nie mów nigdy. Po tym krążku raper nie zwolnił tempa i wydał dyskotekowy album zatytułowany Lata 80. W czerwcu 2019 na sklepowych półkach pojawił się krążek Czarna Wołga, który powstał w duecie z MaroMaro. Aż dwanaście piosenek z tego albumu doczekało się teledysku, a największą popularnością cieszyło się wideo do utworu Jak ptak. Zdjęcia zostały zrealizowane na Islandii.

Stifler przed FAME MMA 7: Popek-Monster już mi się śnił!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze