Polskie Mexico w tej wersji wymiata. Tym razem Cleo i Lexy zaśpiewały nie w duecie, a w trio!

2021-07-29 12:53
Cleo i Lexy Chaplin
Autor: materiały prasowe

Polskie Mexico to nowość od Cleo, która zaprosiła do współpracy jedną z popularniejszych youtuberek i influencerek - Lexy Chaplin. Piosenka od razu wpadła w ucho niejednej osobie, a świadczą o tym wyświetlenia i komentarze zamieszczone pod teledyskiem. Okazuje się jednak, że inna wersja hitu również spodobała się internautom i co ciekawe, oprócz Cleo i Lexy śpiewa tam ktoś jeszcze!

Polskie Mexico to prawdziwa muzyczna petarda od Cleo i Lexy Chaplin. Oficjalna premiera odbyła się w piątek 23 lipca, a na pozytywne komentarze wcale nie trzeba było długo czekać. Wakacyjny kawałek (choć powstał późną jesienią) mocno spodobał się słuchaczom i na dobre zagościł w ich playliście. Oczywiście rytmicznej piosence towarzyszy kolorowy, przepełniony humorem teledysk, który w zaledwie trzy godziny od premiery zgromadził ponad 300 tys. odsłon! Nie zabrakło w nim dolarów z wizerunkiem Cleo, raperki Cardi B, polskiego mango, a nawet mniejszej wersji Donatana. Duet Cleo i Lexy Chaplin to strzał w 10-tkę, a fani celebrytek chcą więcej muzycznych perełek z ich udziałem. Choć celebrytki zaśpiewały Polskie Mexico we dwie, to w sieci zaczęła krążyć nieco inna wersja ich hitu. Tym razem obok Cleo i Lexy śpiewa... znana youtuberka, której covery są uwielbiane przez internautów. To trio zachwyca!

Cleo i Lexy Chaplin o Polskim Mexico

Polskie Mexico - piano cover

Polskie Mexico od Cleo i Lexy zapowiada się hitem tegorocznego lata! Co ciekawe, w sieci od kilku dni krąży inna wersja numeru, którą celebrytki śpiewają nie w duecie, a w trio. Do Cleo i Lexy dołączyła Magda Bereda i wyszło z tego coś niesamowitego. Polskie Mexico w ich wydaniu to piano cover, który skradł serca słuchaczy do tego stopnia, że chcą od nich więcej muzycznych perełek.

- Wow!💗 Ale trio ✌️❤️‍🔥

- Cudowne głosy, sztos piosenka <3

- Dwie ulubione influencerki i jedna z ulubionych polskich piosenkarek w jednej piosence. Jestem w raju

- Madzia pięknie jak zawsze, a Lexy to mnie bardzo zaskoczyła w tej wersji, to teraz czekam na wspólną piosenkę Madzi i Lexy

Poniżej możecie posłuchać hitu Polskie Mexico w nieco wolniejszej wersji piano od Cleo, Lexy Chaplin i Magdy Beredy. Z pewnością numer wpadnie Wam ucho aż obudzi się w Was ochota na taniec i dobrą zabawę!

Najnowsze