Cardi B i Cleo

i

Autor: Screen z YouTube/Cardi B, Wojciech Strozyk/REPORTER/EastNews

Cardi B w teledysku Cleo?! Takiego połączenia na rynku jeszcze nie było!

2021-07-14 10:39

Cleo nie zatrzymuje się ani na chwile. Po wakacyjnym singlu Na Fali, przyszła pora na kolejną nowość. Tym razem będzie to singiel Polskie Mexico, który będzie miał swoją premierę już 23 lipca. Choć w sieci pojawił się już krótki zwiastun klipu, to Cleo zdradziła swoim fanom coś więcej. W klipie pojawi się... Cardi B - takiego połączenia na rynku jeszcze nie było!

Cleo - nowa piosenka Polskie Mexico, rozrusza wszystkich! W ostatnim czasie w sieci trochę zawrzało. Wszystko przez to, że Cleo naśmiewała się z Donatana pod jednym z wpisów na swoim Facebooku. Następnie pojawiła się zajawka jej najnowszego teledysku polskie Mexico, w którym również wysunęła tekst w stronę producenta muzycznego. Fanom mocno się to spodobało, ale także początek klipu. Tło niczym biuro ważnej osoby, pliki pieniędzy, które świadczą o tym że jest na bogato, a w dodatku... Mini Majk z Ekipy Friza, który wcielił się właśnie w rolę Donatana. Choć Cleo początkowo o swojej muzycznej nowości zdradziła niewiele, to teraz podzieliła się niesamowitą informacją. Premiera piosenki Polskie Mexico będzie miała miejsce 23 lipca, a w klipie oprócz niej i Mini Majka, zobaczymy także... Cardi B! Czy to w ogóle możliwe?!

Cleo kiedyś i dziś

Cardi B w teledysku Cleo

Gościnnie w teledysku Cleo wystąpi.. Cardi B. Czy to prawda?! Wokalistka sama zdradziła to na swoim Instagramie dodając z nią zdjęcie i podpis:

Mogę Wam już zdradzić że w kawałku "POLSKIE MEXICO" gościnnie pojawi się CARDI B ????? takiego połączenia jeszcze nie było!

Na pierwszy rzut oka, osoba ze zdjęcie wygląda jak amerykańska raperka, jednak przyglądając się bliżej i naciskając znacznik, możemy zobaczyć, że nie jest to prawdziwa Cardi B. Obok Cleo znajduje się bohaterka Królowych Życia - Laluna Unique, która właściwie nazywa się Katarzyna Alexander. Celebrytka dała się poznać wszystkim jako charakterystyczna i kontrowersyjna postać programu TTV, która przeszła liczne operacje plastyczne, a na jej ciele znajduje się sporo tatuaży. Takiego połączenia jeszcze nie było, dlatego jesteśmy ciekawi efektu końcowego. Premiera Polskie Mexico już w piątek 23 lipca.