Polsat SuperHit Festiwal 2021: BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki?

i

Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER / EAST NEWS Polsat SuperHit Festiwal 2021: BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki?

Polsat SuperHit Festiwal 2021: BILETY. Czy można jeszcze kupić wejściówki?

2021-06-24 16:04

Polsat SuperHit Festiwal 2021 to wielkie gwiazdy i ich hity! Na wielkiej scenie w Operze Leśnej zaprezentuje się czołówka wykonawców, których doskonale znacie. Wśród nich Gromee, Viki Gabor i Michał Szpak! Czy można jeszcze kupić bilety na Polsat SuperHit Festiwal? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Polsat SuperHit Festival 2021 - bilety
  2. Polsat SuperHit Festival 2021: BILETY, CENA

Polsat SuperHit Festiwal 2021: bilety na wydarzenie, to bardzo gorący towar. Tym bardziej dlatego, że fani największych muzycznych gwiazd dawno już zdążyli się stęsknić za koncertami na żywo. Teraz będzie okazja zobaczyć czołowych polskich wykonawców, którzy w ostatnim czasie podbili muzyczny rynek. Lista gwiazd SuperHit Festival 2021 wygląda bardzo ciekawie i oprócz takich osobistości, jak Gromee, Doda, Viki Gabor, Michał Szpak, pojawi się Beata Kozidrak z Bajm, Kayah i Paweł Domagała. 

Jesper Jenset usiadł na krześle i zagrał wielkie hity! Ten występ w Domowym Graniu rozbił bank!
Sonda
Polsat SuperHit Festival 2021 - czy się wybierasz?

Polsat SuperHit Festival 2021 - bilety

Gdzie i po ile kupić bilety na Polsat SuperHit Festival 2021? Do sprzedaży trafiło 50 procent miejsc z puli biletów ogólnie dostępnych w Operze Leśnej. Pojawią się dodatkowe miejsca dla osób zaszczepionych, które posiadają certyfikat szczepienny 2021. Co ważne, w trakcie trwania festiwalu zostaną zachowane wszystkie wymagane zabezpieczenia zgodnie z wydanym rozporządzeniem. Osoby posiadające wcześniej zakupione bilety, miały możliwość wyboru nowych miejsc przed oficjalnym startem sprzedaży.

Polsat SuperHit Festival 2021: BILETY, CENA

Bilety na Polsat SuperHit Festiwal 2021 nie są już dostępne. Wszystkie miejsca na oba koncerty w Operze Leśnej zostały wyprzedane.