Burze w Polsce

i

Autor: MARCIN WZIONTEK / SUPER EXPRESS

Pogoda w Polsce - JESIEŃ w maju?! Deszcze i burze dadzą popalić!

2022-05-24 14:24

Pogoda w Polsce nie przestaje zaskakiwać. Po prawdziwie wiosennych tygodniach, które dały nadzieję na szybkie nadejście lata, nastąpiło załamanie pogody. RCB rozesłało odpowiednie alerty, w których przestrzegało przed burzami i silnym wiatrem. Najnowsze prognozy mówią, że kolejne dni nie przyniosą upragnionego ocieplenia. Czeka nas jesień w maju?

Pogoda w maju 2022 - jak będą wyglądać najbliższe dni? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje wiele osób, dla których załamanie pogody było nieprzyjemnym zaskoczeniem. Zeszły weekend upłynął pod znakiem silnego wiatru i burz. Zjawiska pogodowe były do tego stopnia niepokojące, że Rządowe Centrum Bezpieczeństwa podjęło decyzję o rozesłaniu odpowiednich alertów. Chyba wszyscy liczyli na to, że wraz z początkiem kolejnego tygodnia wiosna powróci, a na termometrach ponownie zobaczymy temperatury przekraczające 20 stopni Celsjusza. Najnowsze prognozy nie napawają jednak optymizmem. Synoptycy nie mają złudzeń, że przed nami prawdziwie jesienna aura. W całej Polsce będzie deszczowo, a wskaźniki na termometrach nie pokażą więcej niż 18 stopni. Wyjątkiem będzie jedynie czwartek.

Nadchodzi pogodowy ARMAGEDON! Silne burze i wichury dadzą nam popalić

Sonda
Czy jesteście wrażliwi na zmiany pogody?

Prognoza pogody - jesień w maju?

Najnowsze prognozy pogody mówią o tym, że w najbliższych dniach przeważać będą dni deszczowe i wietrzne. Chociaż we wtorek będzie można odnieść wrażenie, że wiosna powróciła, to następnego dnia odczujemy ochłodzenie. W czwartek zrobi się odrobinę cieplej, jednak końcówka tygodnia przyniesie kolejne załamanie pogody. Synoptycy przestrzegają przed prawdziwie niskimi temperaturami. Gdzieniegdzie wskaźniki na termometrach pokażą zaledwie 13 stopni! Kiedy ocieplenie? Jeśli wierzyć prognozom długoterminowym, to dopiero 1 czerwca.

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049