Pogoda na 22 kwietnia. Przed nami ciepły i słoneczny dzień?

2021-04-21 14:28 Adam Bysiek
Pogoda 2020
Autor: Pixabay.com

Pogoda na 22 kwietnia to coś co interesuje wiele osób, Każdy czeka już na prawdziwą wiosnę, czy czwartek 22 kwietnia przywita nas słońcem czy może jednak opadami deszczu? Jaka będzie temperatura? Już teraz sprawdzimy prognozy pogody i zdradzamy, co czeka nas w pogodzie 22 kwietnia 2021 roku.

Pogoda na 22 kwietnia już do sprawdzenia. Gdzie popada deszcz, a gdzie będzie można cieszyć się pięknym słońcem? Jak wynika z map meteorologicznych w czwartek 22 czerwca w całej Polsce należy spodziewać się opadów deszczu. Najintensywniej będzie padać w województwie łódzkim, lubuskim i małopolskim. Kolejne dni, podobnie jak czwartek, zdominowane będą przez przelotne opady deszczu.

Prognoza pogody na 22 kwietnia 2021 roku

Prognoza pogody na 22 kwietnia 2021 roku niestety nie napawa nas optymizmem. Jak wynika z najświeższych danych pogodowych, już nad ranem w czwartek w wielu regionach Polski nastąpi załamanie pogody. Najbardziej ta różnica da się we znaki mieszkańcom centralnej i zachodniej Polski, ponieważ tu nie tylko będzie padać, ale też znacząco, bo z 16 i 17 do zaledwie 10 stopni spadnie odczuwalna temperatura. Ciśnienie wyniesie 1012 hektopaskali i będzie wraz z biegiem dnia cały czas spadać.

Odpowiednie okna to ochrona domu przed wiatrem i niepogodą
Najnowsze