Pogoda długoterminowa na lipiec i sierpień 2022. Wakacje najcieplejsze od lat!

2022-08-07 9:42
Zabawa na plaży w lato
Autor: Pixabay

Przyszło lato, a wraz z nim upały. Po trwającym kilka dni delikatnym ochłodzeniu nie ma już śladu. Za oknem słońce w pełni, a wskaźniki na termometrach pokazują ponad 30 stopni. Pogoda długoterminowa na lipiec i sierpień pokazuje, że wakacje 2022 mogą być najcieplejszymi od wielu, wielu lat.

Spis treści

  1. Pogoda długoterminowa lipiec 2022
  2. Pogoda długoterminowa sierpień 2022
  3. Masz już plany na wakacje? Jeśli nie, Albert z ESKI służy pomocą :)
  4. Posłuchaj jego wakacyjnej WKRĘTARKI!

Jakie będzie lato? Jakie będą wakacje? Pogoda długoterminowa na lipiec i sierpień 2022 z pewnością ucieszy wiele osób! Wypadający w tym roku 21 czerwca najdłuższy dzień w roku przyniósł nam nieoczekiwane zmiany w pogodzie. Kiedy wszyscy myśleli, że lato zagościło u nas już na dobre, synoptycy przestrzegli przed opadami deszczu, spadkiem temperatury, a nawet burzami z gradem, które wystąpiły głównie na wschodzie naszego kraju. Na szczęście załamanie pogody nie trwało długo i koniec tygodnia 20-26 czerwca przyniósł prawdziwe upały. Zgodnie z przewidywaniami synoptyków wskaźniki na termometrach pokazały ponad 30 stopni, a początek przyszłego tygodnia będzie jeszcze gorętszy. Prognozuje się, że temperatury mogą sięgnąć nawet 38 stopni! Co z pewnością uraduje ciepłolubnych, lipiec i sierpień zapowiadają się równie upalnie. Szczególnie ciepło będzie w lipcu.

Sonda
Lubisz kiedy jest upał?

Pogoda długoterminowa lipiec 2022

Jak wynika z raportów sporządzonych przez synoptyków, lipiec będzie niezwykle upalny. Prognozuje się, że będzie to najcieplejszy miesiąc w roku. W lipcu w całym kraju temperatury będą powyżej normy, co oznacza tylko jedno - będzie bardzo gorąco. To dobry czas, by zaplanować urlop.

Pogoda długoterminowa sierpień 2022

Jaki będzie sierpień? Nieco chłodniejszy, ale wciąż upalny. Temperatury na poziomie 30 stopni datuje się głównie na południu Polski.

Natsu o hejcie i aferze kamerkowej. To był moment przełomowy!

Masz już plany na wakacje? Jeśli nie, Albert z ESKI służy pomocą :)

Posłuchaj jego wakacyjnej WKRĘTARKI!

Listen to "Wakacje" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze