Płyta Ekipy Friza w całości WYCIEKŁA do sieci! Dlaczego i co się stało?!

i

Autor: Musicom Płyta Ekipy Friza w całości WYCIEKŁA do sieci! Dlaczego i co się stało?!

Płyta Ekipy Friza w całości WYCIEKŁA do sieci! Dlaczego i co się stało?!

2021-06-25 16:57

Ekipa Friza robi szum w internecie! Nie dość, że zdobywają rekordową popularność za sprawą filmów na YouTube, to na dodatek cieszą się sławą za sprawą debiutanckiego krążka. Mowa o albumie Sezon 3, który niespodziewanie na kilkanaście godzin przed premierą wyciekł do sieci. Pojawiły się wszystkie utwory w wersji studyjnej. Dlaczego i co się stało? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

 1. Płyta Ekipy Friza wyciekła - dlaczego?
 2. Ekipa Friza - płyta Sezon 3

Płyta Ekipy Friza niespodziewanie wyciekła do sieci! Album Sezon 3 online pojawił się w internecie na kilkanaście godzin przed oficjalną premierą. Momentalnie w mediach społecznościowych zrobiła się mała burza, że to niesprawiedliwe zachowanie niektórych fanów, którzy postanowili nielegalnie upublicznić piosenki. Zaczęło się też ocenianie zwrotek poszczególnych członków najpopularniejszych Youtuberów. Jak wynika z pierwszych reakcji Wersow wykonała najlepszą robotę. Pamiętajcie, że wersję fizyczną albumu możecie wygrać na ESKA.pl. Trwa konkurs na płyty Ekipy Friza. Pytanie, za które rozdajemy krążki jest banalnie prosty.

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25

Płyta Ekipy Friza wyciekła - dlaczego?

Ekipa Friza zaliczy swój fonograficzny debiut. Zaliczy, ponieważ oficjalna premiera albumu Sezon 3 zaplanowana została na 26 czerwca 2021. Właśnie tego dnia krążek pojawi się na najwyższych półkach w sklepach muzycznych. Niespodziewanie jednak płyta wyciekła do sieci na kilkanaście godzin przed premierą. Stało się tak, ponieważ osoby, które zakupiły krążek w przedsprzedaży otrzymały go dzień wcześniej. Wiele osób, które czekały do jutra na oficjalną premierę i chciały kupić go w sklepie, wyraziło swoje zdenerwowanie. Nie podoba im się, że ktoś nieuczciwie opublikował wszystkie piosenki z płyty Sezon 3. Trudno się z tym nie zgodzić.

Ekipa Friza przekłada koncert w Krakowie! Znamy nową datę

Nowy album to 13 utworów, w tym doskonale znane już single 3KIPA, Zaebyście, Chill czy Zygzak, których klipy zgromadziły ponad 100 mln wyświetleń.

Ekipa Friza - płyta Sezon 3: czy ci się podoba?

Pytanie 1 z 1
Ekipa Friza - płyta Sezon 3: czy ci się podoba?

Ekipa Friza - płyta Sezon 3

Sezon 3 oferuje pop-trapowy rollercoaster i idealny scenariusz beztroskiego życia. Ekipa przeprowadza nas po mapie swoich dokonań, snuje plany na przyszłość i łączy elementy spajające wizję ich doczesnego życia. Damskie partie na albumie to świadomość operowania wokalem i balladowy rytm współczesnego R&B, który został wzbogacony o bezczelnie obezwładniający, miejscami egoistyczny rap chłopaków. Krążek został wzbogacony o gościnny udział Qry'ego z kolektywu chillwagon, Roxie, B.R.O oraz Jacusia.

Ekipa Friza - tracklista Sezon 3

 1. 3KIPA
 2. Zaebyście (feat. Qry
 3. Napad na bank (feat. Roxie)
 4. Chill
 5. Ja to tak czuję (feat. B.R.O)
 6. Sen
 7. Selfmade
 8. Na zajawce
 9. Uśmiech
 10. Do fury
 11. Zygzak (feat. Jacuś)
 12. Influencer Party Hard
 13. Dobry mood