Płyta Ekipy Friza online: ujawniamy pierwsze reakcje. Wersow wykonała najlepszą robotę?

i

Autor: Jakub Adamiak Płyta Ekipy Friza online: ujawniamy pierwsze reakcje. Wersow wykonała najlepszą robotę?

Płyta Ekipy Friza online: ujawniamy pierwsze reakcje. Wersow wykonała najlepszą robotę?

2021-06-25 17:12

Płyta Ekipy to najgorętszy towar tych wakacji. Nie ma się co dziwić, że osoby które otrzymały pre-order w piątek, 25 czerwca 2021 roku, dzień przed oficjalną datą premiery, już dzielą się swoimi opiniami w mediach społecznościowych.

Płyta Ekipy Friza online: ujawniamy pierwsze reakcje. Wersow wykonała najlepszą robotę? Album Ekipa - Sezon 3, dzień przed oficjalną premierą trafił do fanów Friza i jego przyjaciół. W internecie od razu pojawiły się pierwsze reakcje na debiutancki krążek Youtuberów. Nie ma się co dziwić, w końcu zapowiadana od 8 marca 2021 roku płyta nareszcie ujrzała światło dzienne. Na albumie w wersji podstawowej znajdziemy trzynaście utworów, w wersji deluxe jest ich o trzy więcej. Okazuje się, że internauci chwalą dobrą robotę Witolda Don Czamara, Olka Jarka, Jarosława Barana, Jakuba B.R.O Bireckiego, oraz Cleo. Nie ma się co dziwić, ponieważ ekipa produkcyjna wykonała bardzo dobrą robotę przy tym wydawnictwie.

Płyta Ekipy: Sezon 3 ONLINE. Gdzie słuchać i od której godziny dostępna?

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25

Ekipa Friza - płyta Sezon 3: czy ci się podoba?

Pytanie 1 z 1
Ekipa Friza - płyta Sezon 3: czy ci się podoba?

Płyta Ekipy Friza online: ujawniamy pierwsze reakcje

Internauci w serwisie Twitter dzielą się swoimi reakcjami na debiutancki album Ekipa - Sezon 3. Nie ma się co dziwić, ponieważ do większości fanów Friza, właśnie dzień przed oficjalną premierą zapukał kurier i przyniósł płytę, bądź box z krążkiem. Większość osób zachwyca się Marcysią i Trombą, ale najwięcej pochwał zbiera Weronika.

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="pl" dir="ltr">zabawne jest to jak ludzie się śmiali z wersow z tym jak śpiewała na tym porównaniu na tik toku, a teraz jak usłyszą jak poleciała to wam gały w orbit wyjdą, bye <a href="https://twitter.com/hashtag/ekipasezon3?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#ekipasezon3</a></p>&mdash; chanel (@lavenderpignoli) <a href="https://twitter.com/lavenderpignoli/status/1408385318496227329?ref_src=twsrc%5Etfw">June 25, 2021</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>