Piosenki z seriali w tych wersjach wzruszają! Magda Bereda śpiewa Bella Ciao i nie tylko

i

Autor: Screen z YouTube/Magda Bereda Piosenki z seriali w tych wersjach wzruszają! Magda Bereda śpiewa Bella Ciao i nie tylko

Piosenki z seriali w tych wersjach wzruszają! Magda Bereda śpiewa Bella Ciao i nie tylko

2020-07-06 13:02

Lubicie piosenki z seriali lub filmów? Jeśli tak, mamy dla was dobrą wiadomość! W sieci pojawiła się nowa składanka najlepszych kawałków, które wykonała Magda Bereda. Wśród nich Bella Ciao, a także My Heart Will Go On. Zobaczcie co przygotowała dla internautów znana youtuberka i młoda piosenkarka. Na pewno was to zaciekawi!

Piosenki z seriali to ulubiona kwestia prawie każdej osoby! Kiedy podczas oglądania filmu lub odcinka naszego ulubionego serialu usłyszymy melodię, to zostaje w naszej głowie na bardzo długo. Nie od dziś wiadomo, że muzyka to istotny, a także nieodłączny element pojawiający się w wielu ekranizacjach. Dzięki niej sceny są ciekawsze i wywołują wśród widzów olbrzymie emocje. Przyjemne kawałki nie tylko zostają w naszej pamięci na długo, ale również poprawiają nam humor, dodają kolorów naszej szarej rzeczywistości, a także przywołują pozytywne wspomnienia! Muzyczne, serialowe hity stały się tak uwielbiane i popularne, że na platformie YouTube wręcz kipi od publikowanych co chwilę nowych coverów. Tym razem polska youtuberka i piosenkarka Magda Bereda podjęła się takiego wyzwania i nagrała swoje własne, a w dodatku bardzo wzruszające interpretacje kilku utworów, które z pewnością znacie!

Piosenka z serialu Dom z Papieru, Na wspólnej, a może z filmu Titanic? Nie możecie tego przegapić! Wzruszenia oraz klikanie replay gwarantowane! 

Ślub i wesele - która piosenka na pierwszy taniec pasuje do Ciebie najbardziej?

Pytanie 1 z 9
Która cecha charakteru najbardziej Cię określa?

Piosenki ze znanych seriali

Magda Bereda, którą możecie kojarzyć z polskiego YouTube'a i z programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, opublikowała niedawno na swoim kanale składankę hitów z seriali i filmów. Wśród nich znalazła się piosenka z popularnego i lubianego cyklu Netflixa - Dom z Papieru Bella Ciao, a także wiele innych perełek, które na pewno znacie! Posłuchajcie poniżej, jak Magda Bereda wzrusza swoją własną interpretacją kawałków. Wśród nich usłyszycie jeszcze utwór z serialu Na wspólnej, bajki Ben 10, Kim Kolwiek oraz z filmu Titanic.

Domowe Granie: Magda Bereda
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE