Piosenki świąteczne 2019 - AniKa Dąbrowska apeluje: Daj coś od siebie

i

Autor: Daj coś od siebie / single cover art Piosenki świąteczne 2019 - AniKa Dąbrowska apeluje: Daj coś od siebie

Piosenki świąteczne 2019 - AniKa Dąbrowska apeluje: Daj coś od siebie

2019-12-10 16:20

Daj coś od siebie - to tytuł świątecznej piosenki AniKi Dąbrowskiej. Zwyciężczyni 2. edycji The Voice Kids do współpracy zaprosiła Adama Kuberę oraz Mateusza Golickiego. Zobaczcie sami teledysk - na ESKA.pl

AniKa przeszła długą drogę od czasu wygranej w popularnym talent show i dziś możemy podziwiać ją w innej odsłonie: dojrzalszej, bardziej emocjonalnej, śpiewającej o tym, co jej w sercu gra. AniKa w najnowszym, świątecznym utworze apeluje: Daj coś od siebie, nie tylko od święta / I podziel się miłością, niech usłyszy nas cały świat. Piosenka została nagrana we współpracy z marką Tymbark. W klipie gościnnie wystąpili Adam Kubera oraz Mateusz Golicki.

AniKa Dąbrowska - kim jest?

AniKa Dąbrowska - zwyciężczyni 2. edycji The Voice Kids – to niezwykła dziewczyna z drużyny Cleo, która swoim talentem, pracowitością i przede wszystkim promieniującą radością urzekła widzów w całej Polsce.

AniKę najlepiej charakteryzuje słowo objawienie. Wokalistka, jak mało kto potrafi oczarować subtelnością i delikatnością, aby zaraz porwać słuchaczy do tańca i pokazać prawdziwy pazur! Ma wielki apetyt na życie, marzenia o wydaniu debiutanckiej płyty i cały świat u stóp. W zaledwie dobę osiągnęła oszałamiającą rozpoznawalność medialną, a jej debiutancka piosenka ma łącznie ponad milion odsłuchań. O tej dziewczynie będzie głośno.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE