The Voice Kids 3 - oficjalna data premiery pierwszego odcinka. Kto w jury?

2019-12-29 18:07 A.D.
The Voice Kids 2
Autor: materiał prasowy

The Voice Kids to ulubiony program nie tylko dzieci. Również dorośli lubią delektować się świetnymi wykonaniami młodych wokalistów. Dzieciaki potrafią zaskoczyć swoim talentem, pracowitością i odwagą. 1 listopada poznaliśmy datę oficjalnej premiery pierwszego odcinka kolejnej edycji muzycznego show. Kto zasiądzie w fotelach trenerów? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

The Voice Kids 3 - oficjalna data premiery ujawniona została 1 listopada. Na ten moment czekali wszyscy fani programu. The Voice Kids, to program, który spełnia marzenia! Wszystkie dzieci i młodzież do 16 toku życia mają szansę stanąć na wielkiej scenie i zaprezentować swój talent. Wielu z nich nigdy nie uczyło się śpiewu! Już niebawem będziemy mogli śledzić ich losy. Dla wielu fanów nie będzie zaskoczeniem, że pierwszy odcinek The Voice Kids 3, ukaże się 1 stycznie 2020. Rozpoczęcie nowego roku z programem w wielu domach stało się już pewnego rodzaju tradycją, którą będą mogli kontynuować. Oficjalna data pojawiła się na Facebooku programu i spotkała z ogromnym entuzjazmem. 1 stycznia przypada w tym roku w środę. Kolejny odcinek zobaczymy więc najprawdopodobniej dopiero w kolejną sobotę - 11 stycznia. Jak zwykle pierwsze odcinki poświęcone będą przesłuchaniom w ciemno. Wtedy to na scenie zaprezentują się młodzi wokaliści. Dla niektórych będzie to życiowy debiut! Kto zasiądzie w fotelach trenerów nowej edycji? 

The Voice Kids 3 - kto w jury? 

W fotelach trenerów ponownie zobaczymy Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona. Trzecia edycji show szczególnie ważna będzie dla Joanny, dzięki której poprzednią edycją wygrała Anika Dąbrowska. Czy i tym razem uda jej się pomóc młodej, aspirującej gwieździe?

Najnowsze