Anika Dąbrowska z The Voice Kids zapowiada nową piosenkę! Kiedy usłyszymy numer Oddycham chwilą?

2019-10-16 10:48 A.D.
Anika
Autor: YouTube/ AnikaDabrowskaVEVO

Anika Dąbrowska to piosenkarka, która swoją karierę dopiero rozpoczyna. Ma jednak duże predyspozycje, by osiągnąć to samo co Roksana Węgiel. Anika jest zwyciężczynią drugiej edycji The Voice Kids, czyli tego samego show, od którego zaczynała Roxie. Dziewczyna podzieliła się właśnie z fanami małą tajemnicą! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Anika Dąbrowska to wyjątkowa wokalistka, która potrafi oczarować swoim głosem! Dziewczyna ma niezwykłą barwę, a podobną poszczycić może się niewiele kobiet. Chociaż Anika wygrała The Voice Kids, wciąż nie doczekaliśmy się jej debiutanckiej płyty. Pierwszą nagraną piosenką były Małe Skrzydła, które zaprezentowała podczas finału show. Czy teraz to się zmieni? Na Instagramie artystki pojawił się post, który zapowiada wielką niespodziankę. Co przygotowała Anika dla swoich fanów? Internauci rozgryźli już zagadkę! 

Anika Dąbrowska - nowy singiel już wkrótce? 


Anika zamieściła na swoim Instagramie tajemniczy post. Jest to jej zdjęcie w kwiecistej kreacji i... ramie. Opatrzone było również podpisem:

Kochani, tym zdjęciem chcę Wam zakomunikować coś bardzo ważnego. Straaaaasznie się cieszę i nie mogę się doczekać… Zgadniecie, o czym mowa?

Fani szybko zabrali się do rozwikłania zagadki. Wiele wskazuje na to, że artystka zaprezentowała pierwsze zdjęcie promujące jej nadchodzący klip. Właśnie tę możliwość obstawiają komentujący, a sama Anika nie zaprzecza! Poniżej możecie zobaczyć post wokalistki. 

Anika Dąbrowska - nowy singiel Oddycham chwilą! Kiedy premiera? 

Zgodnie z tym, co przewidywali internauci Anika przygotowała nowy numer! Piosenka Oddycham chwilą swoją premierę będzie miała na YouTubie w piątek 18 października. Ogłoszenie pojawiło się na portalach społecznościowych wokalistki 16 października. 

Najnowsze