Piosenka Ronnie Ferrari w romantycznej wersji! Kobieca odsłona hitu idealna na randkę?

2020-01-29 15:23 RW
Piosenka Ronnie Ferrari w romantycznej wersji! Kobieca odsłona hitu idealna na randkę?
Autor: screen z filmu na YouTube: Ronnie - Radiówka (ft. Diox, Sir Mich) | Sandra Naum COVER /// YouTube.com/Sandra Naum Piosenka Ronnie Ferrari w romantycznej wersji! Kobieca odsłona hitu idealna na randkę?

Ronnie Ferrari szturmem zdobył serca polskich internautów. Wszystko za sprawą hitu Makarena, Popcorn i megahitu Ona by tak chciała, który ma już ponad 110 milionów wyświetleń. Jak się okazuje, to jeden z najczęściej parodiowanych artystów polskiego rynku muzycznym. Jego utwory bardzo często przerabiane są przez fanów. Teraz właśnie pojawiła się nowa wersja najnowszego singla. Piosenka Radiówka doczekała się kobiecej, niezwykle romantycznej odsłony!

Ronnie Ferrari nieustannie pracuje nad swoim debiutanckim albumem. Artysta zdradził nam, że chciałby zrobić premierę wiosną, jednak na razie nie można określić dokładnej daty. Wszystko przez koncerty, które daje praktycznie codziennie. Muzyk z Włocławka na początku stycznia 2020 wypuścił do sieci singiel Radiówka, który brzmi zupełnie inaczej niż Ona by tak chciała. W rozmowie z RadioGO przyznał, że za sprawą utworu łagodzi swój wizerunek, ponieważ ciężko jest być idolem cudzych dzieci nagrywając wulgarne piosenki. Jednocześnie opowiedział, że on sam nie jest autorem tekstu piosenki Radiówka. Za warstwę liryczną odpowiada przyjaciel Ronniego, Wiktor. Z tekstem postanowiła się zmierzyć autorka kanału Sandra Naum. Młoda dziewczyna postanowiła pokazać wszystkim, bardziej romantyczną odsłonę tego singla. Wiele osób po przesłuchaniu tej przeróbki na pewno zmienią postrzeganie tego kawałka. 

Ronnie Ferrari - piosenka Radiówka w kobiecej wersji

Hity Ronnie Ferrari są bardzo często przerabiane bądź odświeżane przez fanów. Wszystko ruszyło po wydaniu utworu Ona by tak chciała, który, tylko na YouTube obecnie ma ponad 110 milionów wyświetleń. Jak się okazuje, Ronnie Ferrari nie widział żadnej z przeróbek. Właśnie pojawiła się nowa wersja, najnowszego singla Radiówka. Przekonajcie się sami, jak brzmi utwór w kobiecej, romantycznej odsłonie. 

Najnowsze