Ronnie Ferrari w Tańcu z Gwiazdami 2020? Mamy KOMENTARZ!

i

Autor: ESKA Ronnie Ferrari w Tańcu z Gwiazdami 2020? Mamy KOMENTARZ!

Ronnie Ferrari w Tańcu z Gwiazdami 2020 - mamy KOMENTARZ artysty!

2020-01-20 14:24

Kariera twórcy hitu Ona by tak chciała nabiera szaleńczego tempa! Ronnie Ferrari koncertuje i spotyka się z fanami kilka razy dziennie, a oprócz tego znajduje czas na studia, drugą połówkę i nagrywanie debiutanckiej płyty. Czy będzie musiał znaleźć czas na udział w Tańcu z Gwiazdami? Przekonajcie się sami, bo raper sam komentuje te doniesienia!

Ronnie Ferrari w Tańcu z Gwiazdami 2020 - artysta wypowiedział się na temat swojego udziału w popularnym programie. Twórca megahitu Ona by tak chciała, zdradził dokładne szczegóły w rozmowie w Radiu Go, gdzie grane są największe rapowe hity oraz najpopularniejsze bangerowe numery. Hubert Kacperski, bo tak naprawdę nazywa się Ronnie, opowiedział również o nowej płycie i przekraczaniu jego prywatności przez fanów. Zmierzył się także z Serią Szybkich Pytań, którą już wkrótce zobaczycie na ESKA.pl. 

Ronnie Ferrari wypuścił utwór Radiówka, który momentalnie stał się hitem. Bardzo długo utrzymywał się w czołówce najpopularniejszych filmów w serwisie YouTube. Za produkcję singla, promującego debiutancki album Ronniego, odpowiada Sir Mich. W drugiej zwrotce numeru pojawia się Diox, znany z wieloletnich występów w zespole hip-hopowym HiFi Banda.

Ronnie Ferrari w Tańcu z Gwiazdami 2020 - komentarz

Taniec z Gwiazdami 2020 zbliża się wielkimi krokami. Wiadomo, że jedną z gwiazd będzie Marcin Bosak, którego znacie z roli Kamila w serialu M jak Miłość. Aktor filmowy jest pierwszym potwierdzonym uczestnikiem show. W sieci pojawiły się informacje, że Ronnie Ferrari będzie jedną z gwiazd Tańca z Gwiazdami. 20-letni raper, który zasłynął megahitem Ona by tak chciała, jednoznacznie zaprzeczył mówiąc: TO KU*WA PLOTKI!

Wypowiedź Ronnie Ferrari w Radiu GO:

Ronnie Ferrari w Tańcu z Gwiazdami KOMENTARZ

Taniec z Gwiazdami od wielu lat nadal cieszy się sporą popularnością wśród widzów. W dziesiątej edycji Dancing with the Stars udział wzięli między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Ola Kot, Sandra Kubicka czy Damian Kordas, który wygrał program. Damian leci również ze słuchaczami Radia ESKA i ESKOWĄ ekipą na ESKA Odwołuję Zimę 2020. Super Express podaje, że najprawdopodobniej w show zatańczy Julia Wieniawa. Oprócz niej na parkiecie wystąpić mają również Anna Karwan, Blanka Lipińska, Edyta Zając, Nicole Bogdanowicz oraz Tomasz Oświeciński.