Ronnie Ferrari w Tańcu z Gwiazdami 2020 - mamy KOMENTARZ artysty!

2020-01-20 14:24
Ronnie Ferrari w Tańcu z Gwiazdami 2020? Mamy KOMENTARZ!
Autor: ESKA Ronnie Ferrari w Tańcu z Gwiazdami 2020? Mamy KOMENTARZ!

Kariera twórcy hitu Ona by tak chciała nabiera szaleńczego tempa! Ronnie Ferrari koncertuje i spotyka się z fanami kilka razy dziennie, a oprócz tego znajduje czas na studia, drugą połówkę i nagrywanie debiutanckiej płyty. Czy będzie musiał znaleźć czas na udział w Tańcu z Gwiazdami? Przekonajcie się sami, bo raper sam komentuje te doniesienia!

Ronnie Ferrari w Tańcu z Gwiazdami 2020 - artysta wypowiedział się na temat swojego udziału w popularnym programie. Twórca megahitu Ona by tak chciała, zdradził dokładne szczegóły w rozmowie w Radiu Go, gdzie grane są największe rapowe hity oraz najpopularniejsze bangerowe numery. Hubert Kacperski, bo tak naprawdę nazywa się Ronnie, opowiedział również o nowej płycie i przekraczaniu jego prywatności przez fanów. Zmierzył się także z Serią Szybkich Pytań, którą już wkrótce zobaczycie na ESKA.pl. 

Ronnie Ferrari wypuścił utwór Radiówka, który momentalnie stał się hitem. Bardzo długo utrzymywał się w czołówce najpopularniejszych filmów w serwisie YouTube. Za produkcję singla, promującego debiutancki album Ronniego, odpowiada Sir Mich. W drugiej zwrotce numeru pojawia się Diox, znany z wieloletnich występów w zespole hip-hopowym HiFi Banda.

Ronnie Ferrari w Tańcu z Gwiazdami 2020 - komentarz

Taniec z Gwiazdami 2020 zbliża się wielkimi krokami. Wiadomo, że jedną z gwiazd będzie Marcin Bosak, którego znacie z roli Kamila w serialu M jak Miłość. Aktor filmowy jest pierwszym potwierdzonym uczestnikiem show. W sieci pojawiły się informacje, że Ronnie Ferrari będzie jedną z gwiazd Tańca z Gwiazdami. 20-letni raper, który zasłynął megahitem Ona by tak chciała, jednoznacznie zaprzeczył mówiąc: TO KU*WA PLOTKI!

Wypowiedź Ronnie Ferrari w Radiu GO:

Ronnie Ferrari w Tańcu z Gwiazdami KOMENTARZ

Taniec z Gwiazdami od wielu lat nadal cieszy się sporą popularnością wśród widzów. W dziesiątej edycji Dancing with the Stars udział wzięli między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Ola Kot, Sandra Kubicka czy Damian Kordas, który wygrał program. Damian leci również ze słuchaczami Radia ESKA i ESKOWĄ ekipą na ESKA Odwołuję Zimę 2020. Super Express podaje, że najprawdopodobniej w show zatańczy Julia Wieniawa. Oprócz niej na parkiecie wystąpić mają również Anna Karwan, Blanka Lipińska, Edyta Zając, Nicole Bogdanowicz oraz Tomasz Oświeciński. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze