Kacper Blonsky wraca z mocnym uderzeniem! Teledysk CRUSHER - TYLKO NA ESKA.pl!

2020-01-30 15:47 RW
Kacper Blonsky wraca z mocnym uderzeniem! Teledysk CRUSHER - TYLKO NA ESKA.pl!
Autor: ESKA / teledysk Crusher / Kacper Blonsky Kacper Blonsky wraca z mocnym uderzeniem! Teledysk CRUSHER - TYLKO NA ESKA.pl!

Chwytliwa melodia, szczery przekaz i banger idealny na imprezę - to nowa piosenka Kacpra Błońskiego! Artysta po sukcesie z hitem Eluwina, który znacie z anteny Radia ESKA, przygotował kolejną muzyczną petardę, w której zakochacie się od pierwszego przesłuchania. Sprawdźcie, co powiedział nam o tym numerze Kacper Błoński i poznajcie CRUSHER przedpremierowo na ESKA.pl!

CRUSHER - piosenka Kacpra Blońskiego to banger, który błyskawicznie stanie się wielkim hitem! Jak brzmi nowa piosenka Crusher, popularnego Youtubera? Co dzieje się w teledysku? Crusher przedpremierowo poznacie, tylko na ESKA.pl! Podrzucamy wam dłuższy fragment klipu wraz z refrenem, który na pewno zostanie wam w głowie na bardzo długo. Na pewno w ciągu najbliższych dni, tygodni, a może nawet miesięcy będziecie podśpiewywać: - Największy polski crusher, największy polski crusher.

Można się zastanawiać, czy Crusher powtórzy sukces megahitu Eluwina. Pewne jest jednak to, że ten młody artysta błyskawicznie wyląduje na szczycie listy z najpopularniejszymi wideo na YouTube. 

Crusher - co oznacza tytuł piosenki?

Młodzieżowym słowem roku 2019 stało się między innymi powitanie, którego autorem jest Kacper Błoński. Mowa oczywiście o słowie: Eluwina. W 2020 z pewnością do walki o ten tytuł włączyło się słowo Crusher. Co to oznacza? Tak naprawdę, to wymyślona przez Kacpra, nowa wersja słowa "crush", które może oznaczać osobę, która nam się podoba.

Kacper Blonsky - o czym jest piosenka Crusher?

Kacper Blonsky opowiedział ESKA.pl, o czym jest piosenka Crusher. Jak się okazuje, to utwór, za sprawą którego artysta pokazuje, jak aktualnie wygląda jego życie i co dzieje się w jego głowie. Przekonuje, że nieustannie dostaje wiadomości od dziewczyn, które chcą stworzyć z nim związek. Kacper zdradza nam:

Słuchając CRUSHERA można dowiedzieć się co aktualnie znajduje się w mojej głowie i życiu. Jak wygląda sprawa z dziewczynami, nieustające telefony, wiadomości. Cały mix, który  jest we mnie po całym sukcesie jaki osiągnąłem a którego się nie spodziewałem. Piosenkę nagrałem pod koniec grudnia. Złapałem jeszcze większą zajawkę do muzyki po wszystkich koncertach, które zagrałem. Zobaczyłem jaką energię daje ludziom eluwina i stwierdziłem, że trzeba to kontynuować. Usiadłem i zacząłem przelewać myśli w tekst. Niech ludzie zobaczą co się obecnie u mnie dzieje.

Kacper Błoński zdradził nam również, kiedy powstała piosenka Crusher. Ujawnił także, iż większą zajawkę do muzyki załapał po wszystkich koncertach, które zagrał. Zauważył u ludzi radość, jaką wywołuje u nich Eluwina:

Piosenkę nagrałem pod koniec grudnia. Złapałem jeszcze większą zajawkę do muzyki po wszystkich koncertach, które zagrałem. Zobaczyłem, jaką energię daje ludziom Eluwina i stwierdziłem, że trzeba to kontynuować. Usiadłem i zacząłem przelewać myśli w tekst. Niech ludzie zobaczą co się obecnie u mnie dzieje.

Kacper Blonsky - piosenka CRUSHER - TYLKO NA ESKA.pl

CRUSHER premierowo pojawi się w piątek, singla posłuchacie już w ten piątek, 31 stycznia. Sam artysta mówi nam, że chodzi po mieszkaniu w kółko i nie może doczekać się premiery:

- Mam nadzieje, że też nie możecie się doczekać!

Wspólnie z Kacprem Błońskim umilamy wam czas w oczekiwaniu na nowy numer i pokazujemy, że warto na niego czekać! Tylko na ESKA.pl - przedpremierowo - fragment klipu - CRUSHER! 

Najnowsze