Piosenka Bez Ciebie - kim jest chłopak z nowego teledysku Dawida Kwiatkowskiego?

2021-02-21 10:36 Ewelina Kulasza
Dawid Kwiatkowski
Autor: TRICOLORS/East News, screen z YouTube/Dawid Kwiatkowski

Nowa twórczość Dawida Kwiatkowskiego wywołała w sieci spore zamieszanie, ale oczywiście w pozytywnym znaczeniu! Większość fanów artysty uważa, że to jego najlepszy kawałek ale i teledysk, w którym wystąpiła nie tylko Maffashion, ale także pewien model. Kim jest chłopak z teledysku? Poznajcie go bliżej!

Piosenka Bez Ciebie - kim jest chłopak z nowego teledysku Dawida Kwiatkowskiego? To zastanawia wiele osób. Chwilę po tegorocznych Walentynkach, Dawid Kwiatkowski zaskoczył dosłownie wszystkich! Fani artysty spragnieni jego nowościami, w końcu doczekali tego wielkiego dnia i bez dwóch zdań mocno się oczarowali. Właśnie 16 lutego 2021 roku, odbyła się oficjalna premiera najnowszej twórczości Dawida Kwiatkowskiego. Mowa oczywiście o kawałku zatytułowanym Bez Ciebie, który w zaledwie trzy dni zanotował ponad 400 tys. odsłon na YouTube. Co ciekawe, Dawid przy swojej nowości pracował razem z Lanberry, która jak się okazuje napisała również teksty piosenek innym gwiazdom.

Choć artysta długo milczał i nie tworzył żadnych muzycznych nowości, teraz nabrał rozpędu i zachwycił wszystkich. Singlowi Bez Ciebie towarzyszy również miłosny klip, w którym odbiorcy mogą zobaczyć relacje i emocje dwojga młodych ludzi. W zakochanych wciela się znana influencerka i blogerka Maffashion i pewien mężczyzna - Michał Kot. Kto to taki? Poznajcie go bliżej.

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Michał Kot - kim jest?

Michał Kot wystąpił u boku Maffashion w najnowszym teledysku Dawida Kwiatkowskiego do kawałka Bez Ciebie. Mężczyzna jest modelem, współpracuje z warszawską agencją United For Models, a także White Noise. Ponadto jest także instruktorem tańca, w warszawskiej Akademii Tańca Ireneusza Sulewskiego. Oprócz roli w klipie, ma swoim koncie wiele kampanii dla znanych marek. Michał prężnie działa również na Instagramie, gdzie zamieszcza nie tylko zdjęcia ze swoich sesji, ale także relacje ze swojego życia.

Najnowsze