PEZET - koncerty Magenta Tour 2020. Kiedy i jak kupić bilety?

2020-01-13 10:07
PEZET - koncerty Magenta Tour 2020. Kiedy i jak kupić bilety?
Autor: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER PEZET - koncerty Magenta Tour 2020. Kiedy i jak kupić bilety?

PEZET to jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. Tym razem wybiera się w trasę koncertową Magenta Tour 2020. Na ESKA.pl sprawdzisz, kiedy i gdzie kupić bilety na to wydarzenie.

Trasa Magenta Tour PEZETA już teraz cieszy się ogromną popularnością w sieci. Wszyscy fani szukają informacji, gdzie kupić bilety na koncerty i kiedy rusza ich sprzedaż. Warto przypomnieć, że poprzedni koncert artysty wyprzedał się w ciągu kilkunastu minut. Warto więc pośpieszyć się z zakupem wejściówek, żeby nikt nam ich nie sprzątnął sprzed nosa. Jesteście ciekawi, gdzie i jak kupić bilety na Magenta Tour PEZETA? Wszystkie najważniejsze informacje zebraliśmy specjalnie dla Was na ESKA.pl.

PEZET - koncerty Magenta Tour 2020. Kiedy i jak kupić bilety?

Wszystkie bilety na trasę koncertową Magenta Tour są personalizowane. Oznacza to, że obowiązkowo będziemy musieli podać swoje imię i nazwisko, które będzie widniało na bilecie. Wejściówki będą sprawdzane przed wejściem na koncert wraz z dokumentem tożsamości. Bilety na trasę Magenta Tour PEZETA w przedsprzedaży, możecie kupić tylko i wyłącznie, jeżeli jesteście użytkownikami Allegro Smart. Sprzedaż ruszyła 13 stycznia 2020 roku o godzinie 10:00. Regularna sprzedaż wejściówek dla wszystkich fanów PEZETA rozpocznie się we wtorek 14 stycznia 2020 roku o godzinie 10:00 na portalu ebilet.pl. Warto zaznaczyć, że limit zakupu na użytkownika to 6 biletów.

Slang młodzieżowy. Sprawdź czy znasz znaczenie wszystkich słów. Czasami wystarczy DOBRZE POSŁUCHAĆ
Najnowsze